Sraz Íčkařů na parníku Moravia 4. 8. 2016
Ilustrace: pixabay.com

Sraz Íčkařů na parníku Moravia 4. 8. 2016

24. 7. 2016

Hola, hola! Vltavský parník Moravia Íčkaře volá! Kam a kdy? Jak již bylo uvedeno - plavba lodí a kloboučková show se uskuteční v Praze po Vltavě na "pivní čtvrtek" 4. 8. 2016.

Sraz před plavbou je od 13.30 hod. v Kozlovně Apropos, Křížovnická 4, roh Platnéřské, kde bude pokec. Konzumace za své. Na místo dojedete buď metrem A (stanice Staroměstská, vyjít na hlavní a kousek doleva nebo tramvají č. 17, 18 (výstup Staroměstská).

V 15.30 hod. se společně vyrazí k přístavišti. Ten, který se nezúčastní srazu v Kozlovně, musí být v 15,45 u lodi.

Nástup na loď: Na Františku,  mezi Čechovým a Štefánikovým mostem, přístaviště č. 14.

Odplouváme v 16.00 hod. Během plavby se pokocháte pohledem na Hradčany, Národní divadlo, Karlův most a zpět.

Tato hodinová vyhlídková plavba vás přijde na pouhopouhých 110 Kč/os., tj. s 50 % slevou. Občerstvení za své - na palubě. No, není to bombastické?

Nezapomeňte si, prosím, vzít s sebou klobouk! Všichni jste měli dostatek času na jeho shánění. Výmluvy nebereme! Budou společná fota v kloboucích, aj.

Po skončení plavby je od 17.15 hod. ještě rezervac6e v Potrefené huse, Platnéřská 88/9, Praha1.

Těšíme se na společné setkání s těmi Íčkaři, kteří mají zájem a chuť se společně pobavit.

Přátelé, brzy na viděnou!

Zdraví
Ája

 

 

 

 

čtenáři i60.cz
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Balúchová
Taky děkujem Libě,že tě mezi nás přivedla.Věřím,že to nebylo poprvé a naposled.
Marie Petrova
Děkuji Libě, že mě mezi Vás přivedla, cítila jsem se moc dobře mezi Vámi, plavba lodí byla perfektní romantika. Majka
Dagmar Bartušková
Milí Íčkaři, na palubě lodi Moravia se nás sešla pěkná řádka, přivítali a poznali jsme další tváře íčka, nebyla nuda, a výborně jsme se bavili. Velmi mě potěšilo, že se kloboučková show podařila a že se podle ohlasů líbila. Díky vám! Kdoví, možná se ještě někam po Vltavě popluje. Mějte se fajn a užívejte léta! Ája
Dagmar Bartušková
Álo, děkuji.
Alena Tollarová
Ájo, děkuji Ti za zorganizování dalšího bezvadného setkání íčkařů, které podle mě nemělo chybu. Počasí na objednávku. Bezva parta, co víc si přát!
Dagmar Bartušková
Beru na vědomí. Na ostatní je dnes již pozdě.
Eva Krausová
Přátelé, kloboučková show se ukskuteční beze mne, ale někdo z Pražáků se místo mne tedy ještě může dnes nalodit...Nemohla jsem odjet, bohužel. Užijte si to.
Hana Čadová
Radku děkuji za připomenutí. Foťák už je nabitý a klobouk připraven. Také vzít kreditní kartu!
Dagmar Bartušková
Radku, super! Díky!
Radovan Cakl
Pro Hanu Čadovou i ostatní: Nejen dobít baterku foťáku a nezapomenout klobouk, ale také vyprázdnit kartu, případně rezervní vzít sebou, stejně jako náhradní nabitou baterii :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...