Fotopříběh: Barvy vrcholného léta
FOTO: autorka

Fotopříběh: Barvy vrcholného léta

29. 8. 2016

Přátelé odjeli za vnoučaty a svěřili nám kocoura, dům a zahradu. Krásnou zahradu. V tomto období a za slunného počasí je tam pastva nejen pro včely, ale i pro oči. Posuďte sami. Něco jsem fotila já, něco Pavel. Předkládáme jen zlomek toho, co jsme zvěčnili. Sobě i vám pro radost.

fotografování příroda
Hodnocení:
(5 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Valachovičová
To je veliká krása = kytičky jsou můj koníček, moc děkuji, potěšila jsem oko i ducha♥
Jaroslava Handlová
Jano a Pavle, nafotili jste krásně barevné léto a udělali radost i nám. Moc se mi líbí gazánie - jejich jméno jsem dosud neznala. Ty strakaté červeno-bílé růže jsou zajímavé, musí to být krásná zahrada!
Jitka Mošovská
Kytičky a hned je člověk veselejší.
ivana kosťunová
To muselo dát práce, takhle to nafotit a zpracovat.Takovou trpělivost já bych neměla. Ale je to krása !.
Drahomíra Stínilová
Překrásná květinová smršť. To tedy já se svou zahradou jsem párátko.
Eva Mužíková
Jani, přestože jsem také obklopena spoustou květin, Tvá fotogalerie mne přímo nadchla.
Eva Krausová
Jani, tak to je nádhera. Nejvíc se mi líbí Zvonek, miluji modrou a navíc jsem zde poznala, květiny, které jsem možná někdy viděla, ale nevěděla, jak se jmenují...
Libor Farský
Tomu se říká "pastva pro oči"
Jana Šenbergerová
Alenko, nakoukla jsem. Také máte nádhernou zahradu a fotky jsou krásné. :-)
Alena Vávrová
Jani a Pavle, zářivé barvičky všemožných letniček oko potěší! Taky jsem kytičkový blázen a mám podobně zdokumentovanou letošní zahradu - už i tady na íčku.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.