Fotopříběh: Barvy vrcholného léta
FOTO: autorka

Fotopříběh: Barvy vrcholného léta

29. 8. 2016

Přátelé odjeli za vnoučaty a svěřili nám kocoura, dům a zahradu. Krásnou zahradu. V tomto období a za slunného počasí je tam pastva nejen pro včely, ale i pro oči. Posuďte sami. Něco jsem fotila já, něco Pavel. Předkládáme jen zlomek toho, co jsme zvěčnili. Sobě i vám pro radost.

fotografování příroda
Hodnocení:
(5 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Tollarová
Jano, fotí vám to oběma dobře! Je to krásné barevné léto. Mně se nejvíc líbí modrý zvonek a včelky na slunečnici.
Lenka Hudečková
Jani, nádhera!!!! Moc se Ti ty fotky povedly...taková zahrada musí přinášet hodně práce, ale také hodně radosti :-) :-) :-)
Marie Novotná
Tak to je opravdová krása.
Vladka Steinová
Nádherná paleta barev a květin !!!!Takovou možnost nemám a moc děkuji.Vladka
Alena Várošová
Krásné květiny,jak píše Jitka nádhera.také miluji květiny.Zelenina se u nás nepěstje.jen rajčata,okurky a nějaké další rostlinky.
Jitka Chodorová
Tak to je nádhera Jano, jen snad jsi mohla přidat delší povídání. Ale i tak jsem se pokochala. Díky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.