XX. Hrnčířské trhy v Berouně
FOTO: autorka

XX. Hrnčířské trhy v Berouně

3. 9. 2016

Druhý zářijový víkend se budou v Berouně konat již 20. Hrnčířské trhy, za účasti vystavovatelů z celé republiky. Na Husově náměstí i v přilehlých ulicích můžete vidět plno pěkných hrnečků, talířů, zvonečků, kachlí i jiných zajímavých výrobků našich keramiků a hrnčířů. Duchovním otcem od samého začátku je berounský keramik pan Vladimír Izbický, který se také velmi zasloužil o vybudování MUZEA KERAMIKY v Berouně.

Trhy mají plno doprovodných programů, mimo jiné bude také vyhlášení vítězů 3D soutěže "Jak si představuji Karla IV."

Všude se potkáte se spoustou zajímavých drobností, potěšíte oko i duši, můžete si na památku odnést pěkný suvenýr nebo dárek pro své milé.

Zajištěno je i občerstvení, zdravá výživa, netradiční pečivo i jiné dobrůtky. Takže navštivte královské město Beroun ve dnech  10. a 11. září 2016, nebudete litovat.

Omlouvám se, tato pozvánka by měla být v rubrice Tipy, ale bohužel mě to nechtělo pustit dál...

naše tipy zábava
Hodnocení:
(5 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zuzana Pivcová
Berounská Jitko a případně ostatní - loni jsem tu měla příspěvek Berounské hrnčířské trhy a má víla Berenika (i s fotkami). Třeba se bude líbit.
Jarmila Komberec Jakubcová
Zajímavá pozvánka - ještě tak pár fotek.
Hana Rypáčková
Dík za pozvánku, dobrý nápad...
Zuzana Pivcová
Třeba se dokonce i domluvíme! :-)))
Jitka Valachovičová
Zuzko - třeba se potkáme, bude mi potěšením!♥
Zuzana Pivcová
Už máme se sestrou jako každoročně na jaře a na podzim nakročeno!! :-) Beroun se stal jedním z našich stálých cílů. Mám ráda tamní atmosféru plnou pohody, hezké zboží alespoň ke koukání a líbí se mi i jízda vlakem Elefantem.
Naděžda Špásová
Jitko, to by se mi určitě líbilo. Beroun bohužel není od nás co by kamenem odhodil, tak si to užijte.
Jarmila Fialová
Byla jsem tam na jaře(jako každý rok),teď vynechám,protože budu na Šumavě.
Věra Lišková
Pro mne lákavá pozvánka, keramika se mi moc líbí.
Alena Várošová
Jitko díky za tip,mám taky ráda výrobky,které dokáží vyrobit zlaté ruce řemeslníků i jejich odkoukávačůTěch si cením ještě víc..Keramiku mám ráda.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.