Seznamka opět nanic
FOTO: archiv autorky

Seznamka opět nanic

1. 10. 2016

Tak jsem se konečně podívala do zdejší rubriky "Seznamka" a vidím opět "babinec". Že se mužský nestydíte! Vy nepotřebujete hodnou, starostlivou a pořádkumilovnou babičku? Jo, vy si libujete, že vás nikdo neotravuje, nic na vás nechce, nebrání vám jít do hospody atd..

Ale co my, ubohé opuštěné ženy, toužící pro někoho vařit a s někým, no alespoň trochu šikovným, příjemným chlapíkem sdílet život a nebo ho mít jenom pro pěkné popovídání? To nás klidně necháte ladem?

Nevymlouvejte se tím, že vymíráte. Dokud ještě žijete, tak se nám ještě trochu věnujte.!!!

No jo, teď jsem vás tedy moc nenaladila k seznámení, ale proč? Jsem hodná, přítulná , dobře vychovaná, čistotná a hodím se i do rodiny s nějakým dítětem. Jo, a vůbec nekoušu!

seznámení
Hodnocení:
(5 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lidmila Nejedlá
Hano, Váš smysl pro humor mám ráda a tahle humorně vážná nabídka musí zabrat. Držím palce.
Libor Farský
Anebo je to jinak, jsme dostatečně sebekritičtí.
Ilona Erika Kolář
Oni asi pánové, když vidí ten babinec, tak se zaleknou.
Hana Šimková
Vůbec jsem se nechtěla prezentovat fotkou, ale dala mi ji tam redakce.
Zuzana Pivcová
Máš svůj, pro někoho možná až příliš chytrý, smysl pro humor. A někteří muži (omlouvám se těm, u nichž to neplatí) moc chytré ženy rádi nemají. Ne nadarmo řekl někdo z klasiků: Muž chce ženu natolik chytrou, aby pochopila, jak on je dokonalý, a natolik hloupou, aby se mu obdivovala. :-)
Oldřich Čepelka
Já jsem si tento článek pro jistotu přeřadil z rubriky Můj svět do Poezie/Próza. Doufám se autorka neurazí.
Elena Valeriánová
Hani, mužský asi nehledá babičku. Ten by chtěl ženušku přesně Vaší nátury. Jen se nějak nemůže rozkývat. Musíte být trpělivá a jít štěstí naproti, už pro nás asi neplatí "sedávej panenko v koutě ... " Už spíš platí "... zůstaneš tam sedět." Teď jsme se vrátili z akce ke Dni seniorů. Přehršel svobodných a k světu vypadajících dam a pánové? Tak 7:1. A vesměs dobré hlídající polovička. Jo, mužských je málo a tak si musím toho svého dobře hlídat. :-)
ivana kosťunová
Vtipná starostlivá babička vlastnící hlavu anděla pro štěstí - dost se divím,že se ještě žádný zájemce nenašel :)). Jako vždy vtipné.
Jarmila Komberec Jakubcová
A já dodávám - Haničce to opravdu moc sluší.
Libor Farský
Zbývá dodat: A mám smysl pro humor. S tím musím souhlasit, s chutí čtu všechny Hančiny články.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.