Setkání
FOTO: Anna Čípová

Setkání

28. 10. 2016

Místo: Jeseníky – Karlova Studánka

Datum: 21.10. – 23.10.2016

Iniciátorka a organizátorka:  Jitka Caklová

Důvod: návštěva Elen, která je v Karlově Studánce na třítýdenním léčebném pobytu.

Účastníci: Jitka Caklová, Zdenka Žichovská, Elen a Honza Valeriánovi, Anna Čípová

Počasí: dobré až výborné. Zažili jsme hvězdnou oblohu, ranní mráz, slunečný den, dva dny bez sluníčka. Nepršelo ani nesněžilo, prostě krásný podzimní čas.

Program: velmi pestrý -  turistika, relaxace v bazénu a saunách, masáž, posezení při vínečku či kávičce, taneční večer, fotografování a hlavně utužení přátelství.

Doporučení: na setkání íčkařů nebrat domácí oblečení, knihy, křížovky, noťasy – není prostor k jejich využití.

Zhodnocení: byla to velká PARÁDA.     

cestování čtenáři
Hodnocení:
(5 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Hašková
Je tam krásně, vzala mně tam kamarádka z Prostějova autem v pátek 19.11. Uvažovala jsem, že bych si tam zaplatila pobyt, ale cesta z Prahy s třemi přestupy- to je hrůza.
Hana Práglová
Karlova Studánka je krásná sama o sobě.A spojí-li se ještě se setkáním s dobrými přáteli,pak to je krása vícenásobná.
Anna Čípová
Ještě jednou děkuji Jitce, že vše zařídila. Na pobyt v KS zůstanou krásné vzpomínky a jedna složka v mém fotoarchivu. Všem děkuji za milé komentáře.
Alena Vávrová
Aničko, dík za krásné fotky, které mně připomněly některá mně milá a známá místa v K. Studánce. V Bezruči jsme pokaždé bydleli s bohumínskou partou a ve Vlastě byla ubytovaná kamarádka, co za námi přijela z Hlučínska.
Olga Štolbová
Aničko, senzačně popsané a jako Jana - "a já tam s nimi nebyla". Taková setkání čtyř až šesti jsou prima. Těch si můžeme naplánovat a uskutečnit i párkrát do roka. Kolik finančně můžeme zvládnout. Mně by se to moc líbilo. Fotky kouzelné. Aničko, díky...**********
Zdenka Jírová
Krásné fotky, kdysi jsem tam byla také, je tam krásně.
Alena Tollarová
Text je celkem stručný, ale je tam všechno. Karlovu Studánku jsme si prošli s manželem v červnu po setkání v Loučné a je tam fakt moc pěkně. A fotky? Jak jinak, nádherné.
Helenka Vambleki
Dík za připomenutí krásných lázní s nejzdravějším vzduchem, kde vždycky my z toho smogového kraje dostaneme otravu kyslíkem :-)
Marie Seitlová
Pěkné prostředí a krásné setkání doplněné fotkami. Aničko díky.
Zuzana Pivcová
Moc se mi podle fotografií líbí místo vašeho setkání. A že se to líbilo i vám všem, to určitě záleželo na každém z vás. A vy jste si vyloženě "sedli".

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...