PF 2017
FOTO: autorka

PF 2017

1. 1. 2017

PF

 

Záběr k tomuto PFku jsem získala při plavbě po řece Mekong. Byl to 2-3 minutový okamžik. Mráček se nad řekou objevil a zmizel. Já nafotila. A s poselstvím mráčku se dělím se všemi čtenáři portálu i60. Krásný Nový rok 2017, ať máme na sebe čas. Jana Mesarčová

Nový rok
Hodnocení:
(4.9 b. / 19 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Čípová
Pěkné a originální přání.
Eva Mužíková
Jani, taková příležitost k focení nebeského srdce se moc často nestává.. krásné, milé. I Vám vše krásné do roku 2017
Zuzana Pivcová
Je to krásný a opravdu symbolický obrázek. Díky a přání slunce a jen lehkých obláčků, Jano.
Naděžda Špásová
Jano, moc pěkný mráček. I já přeju krásný a spokojený, ve zdraví prožitý rok 2017.
Marie Seitlová
Moc pěkné srdíčkové přání. Také vám přeji zajímavý rok 2017.
ivana kosťunová
Takové nebe s mráčkem bych si přála mít po celý rok. Děkuji a hezký rok 2017
Marie Magdalena Klosová
Milá Jano,ať vás takové mráčky provází po vašich cestách.mm
Lidmila Nejedlá
Jano, díky za krásné přání vonící dálkou. Ať jsou vaše cesty šťastné.
Hana Rypáčková
Hezké přání se srdíčkem.
Marie Ženatová
Díky za hezkou fotografii i s přáníčkem, také přeji všem co nejvíce pohodičky, spokojenosti a zdravíčka...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.