Startují fotosoutěže roku 2017
Ilustrační foto: pixabay.com

Startují fotosoutěže roku 2017

11. 1. 2017

Po dvou úspěšných ročnících opět rozjíždíme čtenářské fotosoutěže. Znovu je rozdělíme do čtyř ročních období a z fotografií, které čtenáři do soutěží v průběhu letošního roku vyšlou, sestavíme kalendář na rok 2018.

Začínáme tedy novou soutěží "Obrázky zimy". Zde jsou její pravidla:

Fotosoutěže "Zima" se mohou zúčastnit všichni registrovaní čtenáři magazínu i60 (registrovat se můžete zde). Každý soutěžící může do soutěže vložit celkem tři snímky o velikosti 0,5 - 2 MB, a to prostřednictvím formuláře v sekci Soutěže. Podmínkou soutěže je vkládání výhradně autorských fotografií pořízených v průběhu letošní zimy! (Upozorňujeme, že fotografie stažené z internetu či snímky z minulých let, budou ze soutěže vyřazeny).  Ke každému snímku musí být uveden titulek a krátký popisek, kdy a kde byl snímek pořízen.

Všichni čtenáři budou moci kliknutím na palec vyjádřit, která z fotografií se jim líbí (k dispozici budou mít 30 hlasů, které budou moci rozdat libovolně vybraným snímkům, na jeden snímek bude možné dát maximálně 5 hlasů), pro výběr vítěze však nebude mít toto hodnocení vliv.

Soutěž bude trvat do pátku 24. března, a to 12. 00 hod. Redakce vybere 2 vítězné fotografie, další dva snímky budou vybírat mezi sebou sami soutěžící, kteří v diskusích u článku s výsledky soutěže označí jméno autora a název snímku (nesmí označit svůj snímek). Vítězové, jejichž jména vyhlásíme v neděli 26. března, obdrží jako cenu velkokapacitní flashdisky.

Tak a teď už tedy jen zbývá vyrazit do ulic či do přírody a začít fotografovat. Těšíme se na vaše snímky!

fotografování soutěž
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Danuše Onderková
To bude zase pěkný výběr... a všem přeji krásné záběry...
Eva Krausová
U mého snímku Utajený domov jsem omylem napsala datum pořízení rok 2015, ale snímek byl pořízen samozřejmě v roce 2017 - prosím redakci, aby datum opravila, je-li to možné...Děkuji.
Dana Kolářová
Všem soutěžícím přeji hodně štěstí, pevnou ruku a dobré motivy.
Alena Tollarová
Tak hurá do přírody ... jak jinak než s foťákem.
Zuzana Pivcová
Se svými schopnostmi se vší pravděpodobností soutěžit nebudu, ale na nové fotky se moc těším.
Anna Čípová
Děkuji redakci, že na nás myslí a stále něco nového připravuje. To bude zase krásných fotografií a těžké rozhodování.
Jana Šenbergerová
Letošní zima už teď poskytla fotografům spoustu příležitostí, tak se na 1. letošní soutěž moc těším.
Elena Valeriánová
Diky, milá redakce. Už se těším na všechny fotečky, které budou soutěžit a hlavně ctít pravidla. Tak přeji všem DOBRÉ SVĚTLO!

Zpět na homepage Zpět na článek