Když odcházíš
Ilustrační foto: pixabay.com

Když odcházíš

24. 1. 2017

Pukají skály

srdce se svírá

Odchází král

V mozku je díra

Všechno tu zmírá

Čas se zastavil

Noc k nepřečkání

Daleko do svítání

A tmou zní aleluja

Nebudu brečet

Co tě nemá

Vždyt i za tu chvíli

Co jsme v ráji byli

jsem navždy okouzlená

Díky za tu sílu v hlase

Co snad slzám podobá se

Jdi si za štěstím

Když máš s kým....

 

 

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Libuše Křapová
Nino, moc vám přeji, ať bolest přebolí a můžete s úsměvem vzpomínat jen na to pěkné. I když ten úsměv asi už bude napořád trochu nostalgický
Nina Šachová
Dekuji vam vsem za mila slova. Je to pro me hodne tezke obdobi, protoz e jsem zazila uzasny rok plny lasky s muzem, ktereho jsem opravdu povazovala za osudoveho. Ale vse bylo jinak. A tak prosim cas, at plyne co nejrychleji, at se rana v srdicku zahoji co nejdrive.
Jana Šenbergerová
Nino, jsem ráda, že jsi zpět, ač začala jsi smutně pět. Kdo přeje jinému, tomu je také přáno. Po smutném večeru může být krásné ráno.
Soňa Prachfeldová
Ač stárnem, cit v nás pořád je a kolik ho je ! Nádherně vylíčený smutek, něco přišlo, něco odešlo, něco přijde ...
Elen Zajíčková
To je nádhera! STISKLO MI SRDCE. Vždyť kdo z nás to někdy nezažil? Jsem ráda, že jsem nahlédla. Paní Nino, teď už budete v mém hledáčku, stejně jako Zuzka Pivcová. Jste obě geniální ! Od mala jsem milovala básně a hledala v nich obraz situací vlastního života. V každém období jsem měla svého oblíbeného autora. Teď budu mít vás a Zuzku. Nějak těm vašim básním "dobře" rozumím. Děkuji, že jste mezi náma.
Nina Šachová
I takhle kruty muze byt k nekomu zivot
Hana Rypáčková
Smutná,ale o životě...
Elena Valeriánová
Krásná, ale smutná. A pokud je ze života, tak ještě smutnější. Přeji vám veselejší chvíle.
Zuzana Pivcová
Je to, Nino, krásná báseň. Pokud je však pokračováním Tvé poměrně nedávné básně Pozdní láska, tak bych Ti skoro přála, aby raději nevznikla.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...