Pozvání do Rožnova pod Radhoštěm
FOTO: Anna Čípová

Pozvání do Rožnova pod Radhoštěm

26. 1. 2017

Na vědomost se dává, že se uskuteční další setkání milých lidiček.

Kde:   Rožnov pod Radhoštěm

Kdy:    9. - 11.6.2017

Program:  Turistika, návštěva skanzenu, sportovní klání Čechy – Morava

Zajištěno bude ubytování a polopenze, předpokládaná cena 1200,- Kč. Vše upřesním po jednání s majitelem hotelu začátkem února. Potřebuji vědět, jak velký bude zájem a jaké jsou vaše požadavky na ubytování. K dispozici budou dvoulůžkové a čtyřlůžkové pokoje (dvě oddělené ložnice) se sociálním zařízení v Hotelu Bečva. Prosím, dejte vědět, zda přijedete na dvě nebo více nocí.

Snad vás naláká několik přiložených fotografií.

Na setkání se těší Anna a Vladimír Čípovi.

i60 Párty
Hodnocení:
(5 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Foltýnová
Paní Aničko,moc se omlouvám.Nemůžeme přijet na setkání do Rožnova,což mě moc mrzí.Manžela jsme museli odvézt do nemocnice a nevím jak to všechno dopadne.Nemůžu ho nechat tři dny samého.Ale mám slíbeno,že si s mladými uděláme výlet v tu soboto.Já bych se setkala s Vámi ,kteří pojedete a oni by si prohlédli Rožnov.
dagmar novakova
Bohužel se musím omluvit z plánovaného setkání.Dostala jsem pozvánku na setkání všech absolventů ke 120 vyročí naší školy,které je ve stejném termínu.Tak se budu těšit na jiné setkání.
Jarmila Komberec Jakubcová
Paní Aničko, já mám zajištěný jednolůžák v hotelu Bečva ale akcí íčkařů se určitě zúčastním.jedu jen sama, Karel má nějaký seminář a nemůže přijet.Přijedu vlakem a těším se že tam zase bude Helenka Červenka s nějakou báječnou srandovní povídkou (jak umí jen ona)
Anna Čípová
Změny průběžně zaznamenávám. Už se na vás těšíme, jen aby nám přálo počasí.
Helenka Vambleki
Šimůnek vzkazuje, že je zavalen prací a bude o možnosti účasti přemýšlet :-)
Dagmar Bartušková
Potvrzuji. Budu spát ve dvoulůžkáči s "černou" Mirunou.
Miroslava Jachimová
Tak Miruna pojede a rezervuje doulůžkáč se zlatovlasou "potvorou" Ájou. Doufám, že ta to brzo potvrdí.
Helenka Vambleki
Nevidím Caklíky a Jakubcovou - nepsali přihlášení někam jinam?
dagmar novakova
Hlásím se k Eve Baluchové na ubytování
Marie Seitlová
Maruško P. máš ještě volno ? Tak jestli mě chceš, tak jsme už 2.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...