Poznáte toto nádraží?
Foto: autorka

Poznáte toto nádraží?

7. 2. 2017

V krásném kraji v zimě v létě, pod horami v údolí leží snad pohádkové nádraží. Ač bez nádražní budovy, přec zde vlaky zastaví, cestující rozvezou do celého okolí i na přestupní stanice, když se domů vracejí. Kolik slov, že název má? Na ceduli bílá barva napoví. Hodně štěstí v hádání!

 

Fotohádanky nádraží
Hodnocení:
(5 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Čípová
Poznala jsem - moje odpověď je na FD. Díky za připomenutí.
Hana Rypáčková
Pěkná hádanka, ale nevyřešila bych ji....
Elena Valeriánová
Danuško, moc milé připomenutí. Loučná nad Desnou.
Alena Tollarová
Jak se fotka postupně odshora otvírala, vrátila jsem se ve vzpomínkách do Loučné nad Desnou.
Naděžda Špásová
Tak to s tou mojí pamětí není tak špatné. :-)
Naděžda Špásová
Nebyla jsem tam, ale viděla jsem to, myslím, na fotce Danky O.. Že by Loučná? .
Soňa Prachfeldová
Také myslím L n D , kde jsme se loučili plni krásných dojmů.
Jarmila Komberec Jakubcová
Dívala jsem se na fota z Loučné a jsem naprosto přesvědčená, že se skutečně jedná o železniční zastávku v Loučné.
Ilona Erika Kolář
Nevím, zkusím až přijde manžel z práce. Ale protože se jedná o železniční zastávku, uhodne jen ten, kdo tam jezdí.
Jana Šenbergerová
Kdo to lépe poví padesáti slovy? Tolik jich však třeba není. Jen tři stačí k rozluštění. Já tam byla, já to vím, teď to ale nepovím. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.