Poznáte toto nádraží?
FOTO: archiv autorky

Poznáte toto nádraží?

11. 2. 2017

Tak se mi přece jen podařilo najít pár fotografií nádraží jednoho nejen českého, ale i světoznámého města.

Dnes vám všem představuji podle nás jedno z nejošklivějších nádraží, které jsme kdy viděli. Snad už bude brzo jeho rekonstrukce konečně po dvou letech dokončena. Letos bude pro město s tímto nádražím populární číslo 52.

Poznáváte ho?

Pokud ano, připište pár svých indicií z pobytu na tomto nádraží nebo ve městě.

Fotohádanky nádraží
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Čípová
Nevěděla jsem a už vím. Díky za článek i doplňující indície.
ivana kosťunová
nepoznám, ale věřím, že jsou to Karlovy Vary.
Jarmila Komberec Jakubcová
Vzhledem k tomu, že se letos bude konat 52.ročník MFF K.Vary jedná se o maketu Horního nádraží v K.Varech.
Jaroslava Handlová
Škoda, že místo Jiřinou požadovaných indicií, padly hned odpovědi. Jsem na správné cestě, když si myslím, že "52" se týká MFF? Staré nádraží v tom městě bylo i pro mne jedním velkým zklamáním, prostě hrůza! Pro tak významné lázně jsem ho vnímala jako ostudu města.
Jana Šenbergerová
Na nádraží jsem tam nikdy nebyla, letěla jsem odtamtud letadlem do Prahy. Vypadá zajímavě.
Dana Kolářová
Myslím, že nové nádraží Karlovy Vary.
Alena Vávrová
Jsem zajedno s Hankou R. Vizualizací nového nádraží v MB je také prosklená budova.
Hana Rypáčková
Rýsuje se to jako Karlovy Vary....
Zuzana Pivcová
Nechci nikde hledat, ale sama od sebe opět nevím. :-) Ale i tak je to pro mě cenné, protože se aspoň něco nového dovím.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...