Poznáte toto nádraží?
FOTO: autorka

Poznáte toto nádraží?

12. 3. 2017

Železniční stanice se nachází v moravském městě, kde žije více jak 44 tisíc obyvatel. Z nádraží nejezdí vlaky na konec světa, ale do Brna, Šumperka, Koutů nad Desnou, Dzbelu, Nezamyslic. To jsem si přečetla na informační tabuli pro odjezdy. V blízkosti nádražní budovy je umístěna parní lokomotiva, vyrobená v roce 1889.

A město snad přiblíží malá nápověda: poezie, tenis a vojsko.

Fotohádanky nádraží
Hodnocení:
(5 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Potůčková
Škoda, že hned po zveřejnění bylo odhaleno město, v němž se toto nádraží nachází. Mám ráda indicie a ráda také nějakou přidám. Já bych asi napsala že se zde narodil v r. 1900 významný český básník J.W
Jana Šenbergerová
Tohle nádraží jsem díky nápovědě a fotografiím poznala hned, i když jsem ho viděla vždy jen od nebo z autobusu. Tento seriál se mi líbí čím dál tím víc. Už se těším na další zastávku.
Marie Seitlová
Je to Prostějov
Ilona Erika Kolář
Už to bylo řečeno, je to Prostějov.
ivana kosťunová
Už ho vidím, v pořádku. Vypadá to, že je nově zrekonstruované...
ivana kosťunová
Kam se poděl můj příspěvek ? Ptala jsem se, jestli má název tři slova ?
Jitka Hašková
Prostějov, tenistka Petra Kvitová.
ivana kosťunová
Má ten název 3 slova ?
Jitka Hašková
To je Prostějov. Tu krásnou starou lokomotivu mám někde na fotce. Jednou jsem si v Olomouci v rychlosti špatně přestoupila a jela jsem jinou trasou a dojela do Nezamyslic, odkud jsem pak správnou trasou jela do Prostějova.
Zuzana Pivcová
Trochu díky nápovědě tuším, hlavně ta letecká základna, nebo ne??

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.