Poznáte toto nádraží?
FOTO: autorka

Poznáte toto nádraží?

13. 3. 2017

Vydáme se za hranice, ale zůstaneme v Evropě. Nádraží a město je nedaleko místa, kde jsem byla na návštěvě. Mám pouze jednu fotku tohoto nádraží, tak jsem přidala ještě pár z jeho blízkého okolí. Nebude to ale vůbec těžké hádání. 

Dnešní nádraží je nejen pro cestovatele a turisty, ale i pro milovníky zimních sportů. V tomto městě se před čtvrt stoletím konaly olympijské hry, na kterých tehdy ještě Československo získalo jen tři bronzové medaile. Díky těmto hrám přišlo město k pěknému nádraží a mnoha novým silnicím. 

Další zajímavé a pokud možno zeměpisné indicie určitě víte nebo zjistíte. Poznáte ho?

Fotohádanky nádraží
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Helenka Vambleki
Pokud někdo nebyl chytrý z nápobědy SNCF - to je zkratka jako naše ČD.
Helenka Vambleki
Líbí se mi, že už 14 lidí hádalo a ještě pořád má šanci hledat další, který přijde třeba až teď. Protože nejvíc mne může naštvat, když otevřu novou hádanku nádraží a v druhém komentu je název nádraží - to přejde chuť objevovat Ameriku
ivana kosťunová
Také Wiki nepotřebuji, vždy se těším na nápovědu, někteří jsou úplní mistři v nápovědě :))
Naděžda Špásová
Je to A.........e. K hádání opravdu stačí jen ta naše česká nádraží.
Anna Potůčková
Nádraží ve svém názvu nese jméno jednoho z našich supermarketů, kam chodí hodně lidí nakupovat. Ale nápověd je tu už spousta, nebylo to vůbec těžké
Helena Votíková
Nechtělo se mi pátrat ve wiki.. Helči nápověda pomohla. Už vím.
Zuzana Pivcová
Já si myslím, že možná vím, ale neříkám a ani nehledám, protože bych našla jen to, co mi ti šikovnější už napověděli. Budu mít radost, když tu odpoledne v závěru najdu název a uvidím, že mě k němu všechny nápovědy také dokopaly. A tak se mi to líbí.
ivana kosťunová
No jasně- už taky vím .
Jaroslava Handlová
Indicie pořadatelství ZOH a jméno krále - zakladatele města, mě přivedly ke správné odpovědi.
ivana kosťunová
Kde získal Barna bronzovou medaili vím, ale zase to nekoresponduje s tou zkratkou, co uvedla Ilona. SNCF. To S by mohlo být Saint a dál už nevím.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...