Téma týdne:  Sportem ku zdraví nebo k trvalé invaliditě?
FOTO: autorka

Téma týdne: Sportem ku zdraví nebo k trvalé invaliditě?

14. 3. 2017

Sport mě provází od dětství, a tak se ho nevzdávám ani po sedmdesátce. V létě mě velmi baví plavání ve volné přírodě. Ani chladnější voda mi nevadí, ovšem žádný otužilec nejsem, musí mít alespoň devatenáct stupňů a svítit při tom sluníčko.

Jízdu na kole provozuji už bez nějakého honění, třeba si do kopce kolo vedu. Celoročně hodně a ráda chodím po všech čertech, přes školní rok cvičím hodinu každé pondělí cviky na míči. Vlastně se protahuji téměř každé ráno, abych se vyhnula bolesti krční páteře. V sezóně chodím na důchodcovské bruslení na stadionu a v zimě ráda lyžuji. Je jasné, že nějaké výkony nehoním, jen tak pro radost a fyzičku. Zřejmě mé sportování přetrvává díky velkému množství vnoučat, přece ty nejmenší nepřipravím o radost porazit babičku.


Video je z 11.března, kdy jsem si po dvouleté pauze zase pořádně zalyžovala s vnoučkem Honzíkem.

 

Můj příběh
Hodnocení:
(4.7 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marcela Broumová
Hanko, paráda. Honzík má správný rytmus a nebojácnost, geny ?! I sněhové podmínky vám přály, vždyť je to před pár dny.
Eva Mužíková
Hani, tak to smekám, já jsem si fakt nedokázala představit, jak se to točilo...
Hana Rypáčková
Díky všem za slovíčka. Evko, kdepak kamera...Zeťák točil mým Lumíkem a sjížděl i pozadu, dobře vše zdokumentoval za mého nabádání.. A fotku při odpočinku vyfotil Honzík...
Elena Valeriánová
***** Hani, to bych nedala, ze sportů mám nejraději pěknou knížku. :-)
Lidmila Nejedlá
Palec nahoru, kluk je šikulka a proč by nebyl, když má babičku také šikulku.
Marie Novotná
Tak to je super!!!a pak,,po kom ty děti jsou"
Jaroslava Handlová
Vynikající! Hanko, jezdi dál pro radost a hlavně pro zdraví, žádnou invaliditu!
Soňa Prachfeldová
Hanko jsi super baba a s Honzíkem jste senzační tandem *****
Jarmila Komberec Jakubcová
Paní Hano moc vám to sluší. Já jsem před týdnem také lyžovala na Lipně a moc jsem si to užila. Jen se mi smála moje vnučka (6 let) že používám pořád hole, ona už to zvládá bez nich. Ale už raději běžkuji.
Ilona Erika Kolář
Lyžování je bezva sport, ale já už raději běžkuji.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...