Poznáte toto nádraží?
Foto: autorka

Poznáte toto nádraží?

18. 3. 2017

Uhodnutí města, ve kterém se nachází toto nádraží, bude hračkou. Nabízím pět (není to nějak zbytečně moc?) indicií, ze kterých si jistě každý vybere tu, která je jeho založení nejbližší a bude mít jasno raz dva:

Jan z Dražic, první fotbalový zápas na našem území, hudba, panenka, točna. 

Fotohádanky nádraží
Hodnocení:
(5 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Kovářová
Taky se mně podařilo nádraží najít, sice pozdě, ale přece.
Naděžda Špásová
A proč by nemohla být celebrita? Pokud vím, tak je velmi oblíbená, nebo ne?
Helenka Vambleki
Vím. Přes město vede železniční koridor Vídeň – Praha – Drážďany – Berlín.
Marie Novotná
Pokud se nemýlím,tak je to........ a když ne celebrita,tak jistě dobrá fotografka.Hi,hi hi.
Jarmila Komberec Jakubcová
Mně zaujal krásný zámek, kde se v polovině zář koná vinobraní. Celebrity z íčka neznám.
Anna Čípová
Ali, musela jsem hledat a našla. Jen nevím, která celebrita z íčka tam bydlí. Snad se dovím.
Zdenka Žichovská
Už vím (Vojenská hudební škola Víta Nejedlého)
Jana Šenbergerová
Já na tomto nádraží snad i byla, jestli je ve městě náměstí z kopečka do kopečka. A vím, kdo tam bydlí. :-)
Ilona Erika Kolář
Já k tomu dodám, že zde vede hodně frekventovaná cyklostezka a jsou tu malá zdymadla.
Hana Rypáčková
Hihi.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.