Poznáte nádraží?
FOTO: autorka

Poznáte nádraží?

27. 3. 2017

Na toto nádraží se asi často nedostanete, ale určitě ho poznáte, pokud si vzpomenete na cestu za vzdálenou ičkařkou. Už víte?

Fotohádanky nádraží
Hodnocení:
(3.4 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Danuše Onderková
Šikovní, poznali, omlouvám se, že bylo málo indicií, ale vzhledem k tomu, že se o tom povídalo na chatu a Galerii, myslela jsem, že to bude pro vás lehčí. Je to opravdu Stará Ĺubovňa
Naděžda Špásová
Tak už to taky vím. Je to S. Ľ.. Tak tam jsem taky nikdy nebyla a určitě nikdy nebudu. Má 12 písmen a Vsetín je tam taky.
Anna Čípová
Taky tipuji SL. Vsetín má s tímto městem družbu.
Helenka Vambleki
Dano, už vím, kde jsem se spletla. Každé nádraží má dvě strany. Ty jsi fotila od kolejí, já si pamatovala budovu z druhé strany. Takže SL.
Danuše Onderková
Helo, nevím jaké nádraží tam znáš, ale tvé zkratky jsou správné. Jednak byl snímek na FD, jednak jsem vás všechny nasměrovala do mé Galerie, kde jste to mohli také vidět a když jsme se vrátili tak jsme o tom povídali na chatu i 21.3. v Olomouci
Zdenka Žichovská
Myslím, že je to SL
Marie Seitlová
Helo, na FD jsme vás zdravily přímo z toho města, ve kterém Jana žije.
Helenka Vambleki
Cestovali jste do Tater. 17.3. jste posílaly pozdrav ze S.L. - ta má nádraží jiné. V městech jmenovaných v článku Přátelství bez hranic taky takové nádraží nevidím. Takže jste asi jen projížděly a teď hledej, Alíku, hledej.
Anna Potůčková
Nebyla jsem tam s Íčkaři, vím že se o tom psalo a město v názvu je letité a ve svém městském znaku má někoho svatého.
Marie Seitlová
Tak dodávám, 17.3.2017 jsme i60 zdravily na FD z tohoto města.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...