Známe všechny vítěze fotosoutěže "Obrázky zimy"
Mumlava v zimě. FOTO: Oldřich Čepelka

Známe všechny vítěze fotosoutěže "Obrázky zimy"

29. 3. 2017

Schválně si zkuste vybrat z těch téměř tří stovek fotografií dvě nejlepší. Jaké to budou? Prostě zvolit z tolika soutěžních snímků jen dva bylo pro nás opravdu těžké, a tak jsme nakonec vybrali hned pět vítězných fotografií. Jejich autorům pošleme jako cenu velkokapacitní flashdisky.

Jsou to tyto snímky:

 DSC05578.JPG

  Nádherný snímek Eleny Valeriánové: Žít na vysoké noze. Vypadá to, jakoby objekt autorce pózoval.

 

Nemam-rad-nakupy..-1.jpg

"Nemám rád nákupy," myslí si podle autorky Evy Jiříkové psík. A jak je vidět, myslí to vážně!

 

Pohled.jpg

 Pohled koníka autorky Evy Rusové je tak intenzivní, že jsme jej museli také zařadit mezi vítěze.

 

G-P1300578-U-Bohdasina.jpg

Typická česká zima v podání Marie Bartošové pohladí po duši.

 

IMG-7892.jpg

A ze snímků zachycujících detaily jsme vybrali Krajkoví autorky Soni Prachfeldové.

 

Vítězné snímky vybrané soutěžícími:

Ripska-alej.jpg

Alena Tollarová - Řípská alej

IMG-0565.JPG

Dana Pešková: Malá Fatra

IMG-20170219-135142-1.jpg

Eva Mužíková: Venkovský hřbitůvek

 

Autorům či v tomto případě autorkám snímků gratulujeme k vítězství! Škoda, že mnoho snímků, které se mohly objevit mezi vítěznými, nesplnilo pravidla soutěže, nejčastěji chyběl údaj o tom, kdy byl snímek pořízen. Některé snímky, jako ten úvodní od pana Oldřicha Čepelky nebyly z letošní zimy, což také pravidla nepovolují. A tak jen upozorňujeme autory fotografií, aby si příště pravidla řádně přečetli. Fotosoutěž najdete na tomto místě.

Již brzy vyhlásíme další kolo soutěže, samozřejmě na téma "Obrázky jara".

 

čtenáři soutěž
Autor: Redakce
Hodnocení:
(4.8 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Helena Kúnová
Krásné snímky. Ale foto pejska, který nemá rád nákupy je mi nejbližší
Eva Mužíková
Děkuji všem za ocenění mé fotky, mám velkou radost. Alence a Dance gratuluji.
Anna Potůčková
Blahopřeji všem vítězům, já nesoutěžila, tudíž ani nehlasovala, ale myslím si že ta fotografie Malá Fatra neoslovila víc lidí - mně také ne !
Eva Krausová
Řípská alej ani Malá Fatra mne neoslovila, ale ve fotu dne jsou snímky čím dál lepší některé.
Hana Rypáčková
Blahopřeji vítězným fotečkám. Ráda je uhlídám v kalendáři, až na tu Fatru, ta stopa od letadla mi vždy na fotkách vadí...
DANA PEŠKOVÁ
Dobrý den,děkuji všem za ohodnocení mojí fotografie Malá Fatra a pořadateli za hezkou výhru.Dana
Anna Čípová
Gratuluji vítězům a děkuji všem, co dali hlas mým fotografiím.
Radovan Cakl
Gratulujeme Aleně, Evě i Daně k vítězství a těšíme se z jejich fotek.
Elena Valeriánová
Bylo těžké vybrat jen jednu fotku, když jich bylo tolik pěkných. Gratuluji dalším vítězkám.
Jana Šenbergerová
Blahopřeji i dalším vítězkám. I jejich fotografie se budou v kalendáři hezky vyjímat. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...