Písně Věry Špinarové
FOTO: Archiv Věry Špinarové

Písně Věry Špinarové

1. 4. 2017

Dnes se rodina a fanoušci rozloučili s úžasnou zpěvačkou Věrou Špinarovou. S jejími písničkami se ale loučit nechceme. Proto si je můžete kdykoli poslechnout zde.

Bílá Jawa 250:

 

Kouzlo bílejch čar (s Anetou Langerovou):

 

Jednoho dne se vrátíš:

 

Smutný rána (s Petrem Bende):

 

Píseň svou mi tenkrát hrál:

 

Stůj:

 

A já tě závidím:

 

 Řeka nadějí (s Bobem Frídlem):

 

Nádhernej den (s Václavem Neckářem):

 

Jednou se vrátíš (s Lucií Bílou):

 

zpěvačka
Autor: Redakce
Hodnocení:
(4.9 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Rypáčková
Myslím, že si získala mnohá srdce a v nich a ve vzpomínkách, bude žít dál.
Jana Šenbergerová
Před chvílí jsme dokoukali medailon s Věrou Špinarovou na Čt 1. Zazněla tam spousta krásných písní a vzpomínek. Té osmdesátky, kterou uvedla jako vhodnou dobu pro hodnocení života, se bohužel nedožije. Ale my už teď víme, že to byl život plodný a žitý naplno. Čest její památce.
Zuzana Pivcová
Jak už jsem napsala ráno na chatu, byla jednou z těch, které dostaly syrový krásný hlas od Boha a nemusely se školit. Byla svá a její písně nacházely ohlas, protože byly pravdivé a nekomerční. Před několika lety vystoupila ochotně i v rámci tzv. Oranžového léta (městský svátek za podpory Temelína) v Týně n. Vlt. Poslouchám písně, v nichž zaznívá smutek, a mám ho v sobě ještě víc než obvykle.
Alena Tollarová
Je to smutná zpráva ... Čest její památce!
ivana kosťunová
Nejlépe zavzpomínat s jejími písněmi. Skvělý výběr.
Ilona Erika Kolář
Tak to je mi opravdu líto.
Marie Seitlová
Děkuji redakci a je mi to moc líto.
Jitka Hašková
Byla úžasná a měla krásnou rychlou smrt bez dlouhého utrpení. Bůh ji měl rád.
Dagmar Bartušková
Paní Věro, Vaše koncerty byly skvělé. Díky!
Dagmar Bartušková
Tak to je mi moc líto. Ano, její písně zněly krásně a budou znít dál. Páni Věro, vaše koncerty byly skvělé. Díky!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.