Výstava motýlů ve Fata Morganě v Praze v Troji
Foto: autorka

Výstava motýlů ve Fata Morganě v Praze v Troji

4. 4. 2017

Od 4.4. do 28.5.2017 bude opět výstava motýlů ve skleníku Fata Morgana v botanické zahradě v Praze v Troji. Motýli už se líhnou, bude jich určitě dost. Největší má rozpětí křídel 15 cm. Fotka je z neděle 26.3.2017.

Hodnocení:
(5 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Tollarová
Tahle pozvánka se mi líbí, ráda bych se na motýly podívala. A doufám, že mi to i vyjde.
Květoslava HOUDKOVÁ
Jitko Hašk.- dobře, že jste k pozvání využila rubr.TIPY, ale "chybička se vloudila": Nadpis je "Výstava orchidejí" (ale ta už byla? - a text se týká motýlů - ověřte-dík
Zuzana Pivcová
Na tyto výstavy pravidelně chodíme, ale až o nějaký týden později. Je tam spousta návštěvníků a někdy některý z motýlů usedne i na člověka. Visí tam tabulky, aby návštěvníci nesahali na motýly a nezkrátili jim tím (už tak krátký) život. To mě kdysi inspirovalo k napsání básničky Motýl a láska. Myslím, že co do počtu otevření v mých básničkách bezkonkurenčně vede. Nikdy jsem nepochopila, proč. :-))
Květoslava HOUDKOVÁ
Jitko - zveřejněte v rubrice TIPY - já ji využívám, co to dá.
Jana Šenbergerová
Tak tam bych se někdy ráda podívala. Díky za informaci. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.