Moraváci a okolí, přijďte na pokec :-)
FOTO: autorka

Moraváci a okolí, přijďte na pokec :-)

5. 4. 2017

Když tu tak sedím a čtu si, jak se íčkaři setkávají v Čechách v Praze, na Řípu či někde jinde, na severní Moravě se už taky začínají potkávat, trochu závidím.
Čím dál častěji narážím při kouknutí na profil nových a mně neznámých jmen na města a městečka v mém okolí. A tak mne napadlo - proč ne my?
Dámy a pánové, co vy na to? Zorganizujeme pokec? Ten první na seznámení se a na vyslovení různých nápadů a přání.
Průsečíkem našich bydlišť se mi prozatím zdá Uherské Hradiště. Kdysi jsem tam bydlela, ale to už je skoro čtyřicet let, takže zdejší hospůdky už moc neznám. Pamatuji si Šárovce - tam jsme chodívali na vínečko a zazpívat si s cimbálem, Korzo - tam se dobře randilo.
Já sem zkusím napsat třeba datum - co tak ve středu 19. 4. ve 14 hodin? (To abychom se neopičili po pražských čtvrtcích :-) .) Kdo navrhne místo setkání?
Je to jen návrh, vše lze upravit.
Tak co, kdo se přidá?
Tahle země přece není jenom pro mladý :-)
(A taky jsem už z té práce na zahradě celá polámaná. Občas to chce oddych :-) )

 

P.S. Foto žádné hospůdky nemám, tak jsem vám sem aspoň dala kvetoucí rododendrony ze zámecké zahrady v Buchlovicích. Třeba jako tip na náš první společný výlet :-)

 

http://www.matyldinopovidani.cz/

Hodnocení:
(5 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Balúchová
Libuško,príma nápad,bohužel 19.4. jdu do práce.Ale určitě se někdy přidám.Vždyť i Brno a okolí sem chodí,bohužel nikdo nemá zájem se družit.
Dagmar Bartušková
Zuzko, Ty nám nepřeješ?
Naděžda Špásová
Libuško, tak to je od nás hodně daleko, ale držím palce k hojné účasti a dobré zábavě.
Libuše Křapová
Maruško S., kamkoliv :-) Já na poprvé navrhla Uherské Hradiště opravdu jen proto, že se mi zdá být být takovým středem. Uvidíme, kdo všechno se ještě přihlásí. A pokud někdo chodí do práce a 14 hod. se mu nehodí - přece o nic nejde, čas změníme, je to jen na nás :-)
Marie Seitlová
Libuško dobrý nápad, pokud nic nebudu mít tak bych přijela. A co tak si dát někdy i Luhačovice ?
Elena Valeriánová
Libuško, držím palce.
Zuzana Pivcová
To jsem zvědavá, ale je dost pravděpodobné, že strčíte Pražáky do kapsy!! Přeji vám velikou sešlost.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.