Poznáte, kde je tento kostel?
Foto: autorka

Poznáte, kde je tento kostel?

26. 4. 2017

Tento kostel je barokní a vybudován byl v r. 1668- 1703, jako součást rezidence jezuitů. Po požáru obnoven v r. 1825. Kazatelnu má rokokovou. Na kůru má barokní zvonkohru z r. 1732. Kostel prošel rekonstrukcí od r. 2009 – 2011, díky norským fondům. Taktéž krásný je i rozsáhlý park kolem, kde se konají různé slavnosti a koncerty. Místo jezuitské rezidence je charitativní zařízení pro nemocné, bylinková zahrada a kavárna.

Fotohádanky
Hodnocení:
(5 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Tollarová
Projížděla jsem to místo loni. A můžeme tam vyrazit na Svatoannenské zahradní slavnosti, že.
Anna Čípová
Majko, našla jsem a to docela rychle.
Zdenka Žichovská
Už podle první věty nápovědy jsem našla docela rychle.
Jitka Hašková
Našla jsem a moc mně to potěšilo.
Zuzana Pivcová
Podařilo se mi to najít. Zaujala mě ta unikátní zvonkohra na kůru, dar hraběte Šporka.
Marie Bartošová
...a Betlém nedaleko...
Eva Balúchová
Majko,dobré nápovědy,našla jsem brzo.A jak jsem psala v úvodu fotohádanek,jsem ráda,že aspoň poznám hodně nových míst.
Mirek Hahn
Neznal jsem ale našel jsem.... i bývalý pivovar je zajímavý.
Lenka Hudečková
Děkuji, podle indicií jsem našla, může to tam být krásné...
Anna Potůčková
Díky mnohým nápovědám jsem našla velmi rychle a ve velmi krátkém čase. Další indicii dodám informací, že nad prvním i posledním písmenem v názvu místa je háček a kostel posvětil biskup Tobiáš Boecker

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.