Příběh na 50 slov: Cesta
ilustrační foto: pixabay.com

Příběh na 50 slov: Cesta

16. 5. 2017

Jeli spolu a nikdo nemluvil. Před nimi ještě dlouhá cesta. Ponořeni v myšlenkách jeli dál mlčky, nebylo co dodat. A jsme tady. Oba měli pocit, že vyhráli. Recepce. Vítáme Vás. Děkuji. Kde je úschova kol? Vy jste přijela na léčení do Lázní na kole?! Ano. Odpověď rezonuje ve strnulém tichu…

Moje poezie
Hodnocení:
(4.6 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Rypáčková
Ano, to se přece stalo !
Dana Kolářová
Nejraději mám cesty na kole. Děkuji, paní Ježková.
Dana Kolářová
Děkuji, Alenko.
Alena Vávrová
Stručné, ale výstižné a jako vždy pěkné...
Dana Kolářová
Elenko, kurz nikoliv, :-) ale děkuji.
Elena Valeriánová
Já bych na toto vyjádření potřebovala celou stránku. Danuško, nebudeš pořádat nějaký kurz?
Dana Kolářová
Pane Ivane, děkuji a přeji samé hezké zážitky na i60.
Dana Kolářová
Zuzano, Marie, Aleno a Jano, děkuji.
Jana Šenbergerová
Danuško, ty nemůžeš zklamat! Vítám na íčku pana Ivana a přeji: "Ať se vám tu líbí." :-)
Ivan Petroušek
Ivan Petroušek Ahoj,Danko,jsem tu ode dneška nový, málokdo dokáže byť jen padesáti slovy, že necelé tři řádky zvané slovem Cesta, jsou jak povídka celá,jediná snad ze sta.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 13. týden

Na Zelený čtvrtek začíná na státních hradech a zámcích turistická sezona. Tak si vyzkoušíme vaše znalosti na téma "České hrady a zámky."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Provedli jste nějaké úpravy svého bytu či domu na stáří? (sprchový kout místo vany, bezpečnostní madla, bezbariérové prahy apod.)

Ano, úpravy bytu jsem (jsme provedli)

29%

Ano, ale zatím jen částečně

15%

Nevím, jaké úpravy by to měly být

11%

Ne, ale zvažujeme to

13%

Ne, o žádných úpravách neuvažuji

17%

Ne, protože na to nemám peníze

15%