Poznáte tento kostel?
FOTO: autorka

Poznáte tento kostel?

31. 5. 2017

Farní kostel se nachází ve městě, které leží při středním toku řeky Moravy v nadmořské výšce 200 m.

Dominantou města je zámek s 96 m vysokou věží, která byla dokončena v roce 1492.

Město je obklopeno ze tří světových stran pěti většími vodními plochami.

Fotohádanky
Hodnocení:
(5 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Čípová
Barokní kostel sv. Václava se nachází v Tovačově. A zámek se Spanilou věží se taky jmenuje Tovačov. Děkuji, že jste pátrali a všichni vypátrali.
Naděžda Špásová
Jano Š., děkuji ti za nápovědu. Písnička naskořila hned. Ale jinak jsem tam nikdy nebyla.
ivana kosťunová
Hujajá, mám to !
Lenka Hudečková
A vidím, že písnička nenaskočila jenom mně :-)
Lenka Hudečková
Jestli jsem dobře našla, poutá se k tomuto místo písnička.... aspoň mi hned naskočila...
Zuzana Pivcová
město neznám, písničku si nevybavuji, ale název s napovězeným počátečním T mě hned napadl a bylo to tak. Věž zámku je opravdu dobře viditelná, kostelní zdaleka tak ne.
Jana Kovářová
Dnes zase výborná nápověda, písnička se hned vybavila....
Mirek Hahn
Ahá..., ono je tam víc kostelů než jeden. Proto jsem to napoprvé nenašel.
Jana Šenbergerová
T......, ......., .......... zámek, ... To nás napadlo oba jako první, a je to tak. :-)
Jitka Hašková
Našla jsem, nápověda dobrá. Nebyla jsem tam, znám jenom z dětství písničku o zámku.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...