Jitřní Kačerov
Ilustrační foto: pixabay.com

Jitřní Kačerov

30. 6. 2017

Na stanici metra bylo dnes zase drsno. Řidič metra se chystal zatahovat do depa. Ohlásil to tlampačem a několikrát významně zhasl osvětlení vagonů. V jednom ale posedával propuštěný trestanec a spal. Řidič šel na něj s ocelovou tyčí a významně jí bušil na okolní sedadla. Mukl povstal, ale hned si zase sedl na vedlejší sedadlo a spal dál. Nakonec všechna světla zhasla, dveře se zavřely a odvezli ho do depa.

V téhle stanici zrovna tohle ráno pukly elektrické schody, nahoru se muselo jenom pěšky. Původní pražské obyvatelstvo už je letité, šlo jim to s berlemi nahoru pomalu. Ostatní mladí přistěhovalci jim nadávali.

Nahoře byl skutečný masakr revizorů. Mezi revizory proklouzli jen staří a ti s holemi. Vyhlédli si jednoho slepce s bílou holí a podrobili ho dvojí kontrole. Musel jim ukázat legitimaci ZTP, měl ho, nebyl to falešný slepec! Pak jim ještě musel ukázat výuční list psa vodiče. Pes byl také řádně dostudovaný, nebyl falešný. Tak je propustili bez pokuty.

Pak už bylo klidněji. Nakládání autem sražené studentky do sanitky proběhlo už profesionálně.

 

                                                                                                    

 

 

 

 

                                                                                                    

 

 

 

 

                                                                                                    

 

 

 

 

                                                                                                    

 

 

 

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Už jsem se bála, že jste nás opustil. Jsem moc ráda, že nebydlím v Praze. Je to tam o život. :-)
Dagmar Bartušková
Pane Miloši, opět jste nezklamal. :-)
Miloš Nekvasil
Milé ctitelky, má odluka proto, že minulé čtyři články mi byly "demokraticky cenzurovány". Jeden byl sice "košilatější", ostatní běžně neškodné. Váš Miloš Nekvasil
Zdenka Jírová
Vítám Vás, pane Nekvasile, už jsem si o Vás dělala starosti. Váš článek mě zase pobavil.U nás ode dneška zavedli letní jízdní řád, jak jsem se včera na něj dívala, tak to asi bude také horror.
Margita Melegova
Slava, ze jsem dnes nikam nemusela.
Anna Čípová
Pobavilo. Díky.
Hana Rypáčková
Nejezdící schody? Potěšilo mne to, letní městskou dopravu v Praze nesnáším , pes už vůbec ne.
ivana kosťunová
Pane Nekvasile, vítám zpět. Po vašich hororových zážitcích se mi už začínalo stýskat
Jarmila Komberec Jakubcová
Pane Miloši, rozesmál jste mně. Já občas metrem jezdím (když jako venkovanka přijedu do matičky Prahy) ale takové zážitky bohužel mně unikají.Budu se víc okolo sebe dívat.
Lidmila Nejedlá
Docela by mě zajímalo, pane Miloši, jak jste poznal, že jde o trestance??? To, že byl pes řádně dostudovaný, mě rozesmálo, a to je při vašich hororech vzácné.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.