Uhodnete jméno prvního majitele tohoto vozu?
Foto: autorka

Uhodnete jméno prvního majitele tohoto vozu?

4. 7. 2017

Hádání nás baví a jednou za čas neuškodí nějaká změna. Předkládám fotky vozu Alfa Romeo 2000 GTV- Bertone, jeho prvního majitele jistě známe všichni a nebude to těžké.

Ženy o něm snily, dnes je to starý kmet. Letos v dubnu slavil 84 let. Neměl nikdy krásnou tvář, nad hlavou má však hvězdnou zář. Byl sportovec i okouzlující elegán, hrál svůdníka, policajta i gaunera, co skončí v temné díře, hrál také jedno zvíře, povahou snad trochu rebel a říkají mu .....

Fotohádanky
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Josef Borecký
Jak jsem četl zvíře, už to bylo
Helenka Vambleki
Vlastním jménem Maurice.......
Jana Šenbergerová
Tak auto vypadá skvěle ... To by se mu určitě líbilo i dnes. Mně se líbí. To auto. :-)
Naděžda Špásová
Uhodla, spoustu filmů jsem viděla. Leni, vím, koho myslíš. On sám si to moc nemyslí, říkal to ve Všechnopárty.
Lenka Hudečková
Nu já si myslím, že by to mohl být jeden herec, který má u nás prý následníka (vzhledově), a jeho iniciály jsou MK....(české iniciály)
ivana kosťunová
Miluško, to se mi stalo už několikrát :)) Dnešní hádanka super, hezky jste to zrýmovala i ten závěr se rýmuje se slovem rebel. Autíčko - velmi zachovalý veterán, krása. Kde jste k němu přišla ?
Helena Votíková
Auto je pěkné, a majitel?.. čím starší tím hezčí, bych řekla.
Zuzana Pivcová
No, podle nápovědy by mi to mělo být jasné. A kde se tu vzalo to auto??

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...