Poznáte toto nádraží?
Foto: autorka

Poznáte toto nádraží?

11. 7. 2017

Je u nás tolik krásných měst
a do nich řada různých cest.
Já vám dnes jedno ukáži,
má vedle sebe dvě nádraží.
Se stavbou pomohli Švýcaři.
Od sebe dělí je krásný most.
Myslím, že napsala jsem dost.

Fotohádanky
Hodnocení:
(5 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Navštívili jsme Uherský Brod. Přijeli jsme autobusem a byli mile překvapeni oběma nádražími i městem. Rádi jsme je pro vás vyfotili. Jeden z těch křížů na dlažbě je červený - švýcarský. Štědře stavbu dotovali. Na lávce je o tom cedule.
Alena Tollarová
Nevím a ani hledat nebudu, ale mám radost, že aspoň nějaké nádraží je hezké.
Oldřich Čepelka
Už se nemůžu dočkat, až mi někdo pomůže v mé lenosti a prozradí název. Zatím si myslím, že to snad ani v Česku nemůže být.
Zuzana Pivcová
To bych nenašla, tak jsem si to zjednodušila a podívala se na Ivanin Profil na Fotohádanku z 26. 2. Sorry.
Jana Šenbergerová
Tak to jsme docela zapomněli, i když jsme ho hledali. Teď už jsme tam ale byli a viděli ho na vlastní oči. :-)
Ilona Erika Kolář
Vím, znám, nádraží jsem dávala k hádání 26.2.:)
Mirek Hahn
Hodně zajímavé nádraží ! Tam jsem nebyl, musel jsem hledat, ale ta architektura je trochu nápovědná....
ivana kosťunová
Na tak krásné nádraží se nezapomíná, proto jsem poznala bez hledání.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.