Co mi to říkáš? Píseň na text Zuzany Pivcové
Foto: autor

Co mi to říkáš? Píseň na text Zuzany Pivcové

17. 7. 2017

Pravidelně zabrousím do poetického portfolia, které zde na portálu má všem čtenářům k dispozici Zuzka Pivcová, a její báseň, ve které slyším hudbu, zhudebním. Je to pro mne tvůrčí radost, protože básně (texty) jsou velmi často vysloveně písňové. Poslední písnička, kterou zde předkládám, má dokonce dvě verze, ta starší, byť se Zuzaně líbila, se nakonec nelíbila mně. Takže vznikla verze druhá, kterou jsem "oděl" do obrazového klipu a opatřil běžícím textem. Trochu s humorem (ač je písnička vážná) jde o jakési "karaoke". Kdo chce, může si zpívat.... melodie je jednoduchá. Přeji všem příjemně rozezpívaný den (samozřejmě, že ne jen kvůli této písničce).

(foto: Lubomír Müller)

hudba
Hodnocení:
(4.9 b. / 20 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Rypáčková
Senzační...
Marie Foltýnová
Moc hezky zhudebněná Zuzčina báseň.Dobře se poslouchá.
Marie Doušová
Nádherné.Lubomíre a Zuzanko, jen tak dál ,moc Vám fandím a děkuji. Jste talentovaní.
Marcela Pivcová
Dnes si při poslechu opět uvědomuji, že po Petru Hapkovi přišel Lubomír Müller...
Zuzana Pivcová
Lubomíre, mně se vlastně ty mé verše začnou vždycky líbit až s Tvou hudbou, do té doby jim velký význam nepřikládám. Takže teď dávám pět hvězdiček Tobě, ne sobě.
Marie Ženatová
Moc hezké...
Jarmila Peerová
Gratuluji Zuzanko,své krásné verše jsi " povýšila " do hudební sféry a to je moc dobře....
Jiří Libánský
Opravdu povedené. Text je zdůrazněn jeho zobrazením. To se mi moc líbí.
ivana kosťunová
Ty texty se opravdu zpívají samy. Moc hezké, skoro už to přesahuje rámec íčka- nešlo by to posunout dál ? Nabídnout nějakému producentovi, nebo tak něco ? Jste skvělý tandem.
Olga Štolbová
Líbí, líbí...Teď zrovna nenacházím ta správná slova, ale jsem nadšená. Lehce zapamatovatelná melodie i slova, brzy si ji budu broukat i tichounce pozpěvovat. Díky, Lubomíre a Zuzko. Hezky mi začal den. **************

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.