Poznáš toto nádraží?
Foto: autorka

Poznáš toto nádraží?

20. 7. 2017

Opět stojím na cizím náměstí.

img-8998.jpg

Odmítám návštěvu vyhlídkové věže. Vlezu do pekla a do strašidelného sklepa. Ještě mám hodinu času. Kde tady mají nádraží? Pohledem do mapy zjišťuji, že asi kilometr. Kalkulačka. Dvacet minut tam, pět minut focení, dvacet minut zpět,  to bych mohla dát, jestli pohnu kostrou.

img-9045.jpg

Zabloudit bych neměla, pořád po ulici Nádražní. Kolem sportovního areálu...

img-9046.jpg

...kolem kostela...

img-9043.jpg

Tohle bude asi staré nádraží.

img-9040-li.jpg

Tohle je sice nádraží nové - ale paneláková kostka

img-9041.jpg

Nikde ani noha

img-9037.jpg

...ani ruka...

img-9038.jpg

...ani vlak...

Bída, jdu zklamaná zpět

img-9042.jpg

Ještě jeden nostalgický pohled na starou budovu. Tam to na rozdíl od nové budovy žije. Asi se tam bydlí, soudím dle truhlíků s kytkami...a z komína se kouří. Nebo je to krematorium???

Tak dost očumování, kvapem zpět. Asi jsem trhla rekord. Pokud jsem ale neběžela nějak kuriózně, tak mi ho ve městě neuznají.

Fotohádanky
Hodnocení:
(5 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Helenka Vambleki
Čas odhalení - "krematorium", město kuriozních rekordů - Pelhřimov
Jitka Hašková
Našla pomocí výstupu na věž s kozami.
ivana kosťunová
Ale ta poslední věta mi přeci jenom něco napověděla a hned se mi vybavila i ta zdomácnělá hláška. Takže to asi mám :))
ivana kosťunová
Nedalo mi to a zatelefonovala jsem kamarádce, jestli nezná nějakou vyhlídkovou věž, kam se chodí s vycpanou kozou. Doporučila mi, ať si vezmu dovolenou.
Helenka Vambleki
Ano, výstup na věž s plyšovými kozami Rózou a Rézou je dobrá nápověda :-) a jinak dost napoví poslední věta v článku, jen trochu zapřemýšlet
Zuzana Pivcová
Mně pomohl zvyk s vycpanou kozou, o kterém se zmínila Miluška.
ivana kosťunová
Jestli tady to nádraží už bylo, asi mě nezaujalo, nevzpomínám si na něj. Ori mě málo nápovědy, vůbec se nechytám.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...