Sluneční párty na lodi Moravia pro přátele magazínu i60
FOTO: archiv redakce

Sluneční párty na lodi Moravia pro přátele magazínu i60

22. 7. 2017

Přátelé,

zveme Vás na  hodinovou "Sluneční párty" na palubě lodi Moravia, která se uskuteční ve čtvrtek dne 10. 8. 17 od 15,00 hod. v Praze.

Sraz ve 12,45 hod. v pivnici Kozlovna Apropos, Křížovnická 4, Praha 1.

Loď Moravia kotví Na Františku, Praha 1, přístaviště č. 14, kde je nutno být do 14,45 hod.

Sluneční brýle a dobrá nálada podmínkou!

Po skončení plavby -  od 16,30 hod. je zajištěna rezervace v naší staré známé restauraci Potrefená Husa, Platnéřská 88/9, Praha 1.

Těšíme se na Vás! Přijďte!

Ája

čtenáři i60.cz
Hodnocení:
(4.9 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Josef Borecký
Dobrá akce, sluší vám to na přídi.
Oldřich Čepelka
Musím někdy dojet, většinou zapomínám, že "už jsem v důchodu"!
Dagmar Bartušková
Přátelé, všem děkuji, že jste strávili dnešní velký pivní čtvrtek v Kozlovně, na lodi a následně v " Potrefence". Byo to úžasné, setkat se s tolika íčkaři z tak vzdálených končin. Ještě jednou diky.!
Alena Vávrová
Ne ne, slunečních i j. brýlí mám sbírku. Přeji vám pěknou plavbu a zábavu.
Alena Tollarová
Alenko, doufám, že to není proto, že nemáš sluneční brýle. Já jsem si je byla dneska koupit. Těším se na organizátorku i ostatní cestující.
Alena Vávrová
Zítřejší plavbě "Ahój!" Ráda čtu, že se vás přihlásilo hodně, protože já to musím na poslední chvíli vzdát a přesto se velice, Ájo, omlouvám. Dík za pochopení.
Dagmar Bartušková
Blbne tablet. Tak bez toho B.
Dagmar Bartušková
B Jirko, beru na vědomí, přeji brzké uzdravení.
Jiří Libánský
Můžete si mě z parníku škrtnout. Zdravotní důvody. Příště.
Drahomíra Stínilová
Díky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 13. týden

Na Zelený čtvrtek začíná na státních hradech a zámcích turistická sezona. Tak si vyzkoušíme vaše znalosti na téma "České hrady a zámky."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Provedli jste nějaké úpravy svého bytu či domu na stáří? (sprchový kout místo vany, bezpečnostní madla, bezbariérové prahy apod.)

Ano, úpravy bytu jsem (jsme provedli)

29%

Ano, ale zatím jen částečně

15%

Nevím, jaké úpravy by to měly být

11%

Ne, ale zvažujeme to

13%

Ne, o žádných úpravách neuvažuji

17%

Ne, protože na to nemám peníze

14%