Dnes, zítra, za týden
Foto: autorka

Dnes, zítra, za týden

1. 8. 2017

V krajině srdeční,
v níž číhá nevíra,
lidé tu neřeční
a ticho dotírá,
v myšlenkách bezděčných,
co plynou bůhvíkam,
v duši, kde padá sníh,
svou lásku ukrývám.

S důvěrou pohledů,
v nichž dřímá dětský sen,
žiji, jak dovedu,
dnes, zítra, za týden,
poutnice na trati,
zas dál se vydávám,
v prchavé závrati
svou lásku rozdávám.

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 21 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Šimková
Zuzanko, hlavně kvůli tobě se sem pořád vracím. Tvoje básně, jsou stále úžasné. Vůbec nevím jak to děláš, že jsi nevyčerpatelná.
Lubomír Müller
ANO
Věra Ježková
Jako vždy moc krásné.
Zuzana Pivcová
Tak se mi to také stalo, že jsem se omylem obodovala. Beru zpět, nemám takové ambice.
Zuzana Pivcová
Jíťo, jsou to přece květiny od vás ze zahrady. :-)
Jiří Libánský
Všechny Tvé básně jsou povedené, ale stejně se mezi nimi najdou mimořádně povedené. Tuto bych k nim zařadil. S radostí jsem Ti dal pět hvězdiček. Taky mě těší, že když jsem se chtěl podívat, kdo ještě, mimo mne, rozbalil se mi dolů seznam, který se ani nevešel na stránku.
Alena Tollarová
Zuzko, mám radost nejen z veršů, ale i z toho, že jsi přidala vlastní foto.
Marie Seitlová
Zuzko jsi úžasná, ráda tvé verše čtu.
Alena Vávrová
♥♥♥
Marie Novotná
Svou lásku rozdáváš-na všechny strany. A my jí přijmeme-a to moc rádi. Zastav se ,poutnice,posečkej chvíli Přijímej z okolí podané lásky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...