Konečně čas na tvoření
Foto: autorka

Konečně čas na tvoření

7. 8. 2017

Miluji léto,

kdy mi čas běží pomaleji. Miluji léto pro jeho dlouhé, sluncem projasněné dny, pro jeho vůni a chuť.

Mohu dlouze přemýšlet na lesních cestách, mohu mhouřit oči při rudých západech slunce. Mohu se nechat unášet svojí fantazií až tam za obzor.

A mohu malovat.

Skicovat. Vše si ukládám do speciálních letních desek,které pak na podzim a v zimě vyndám ze skříně. Díky těmto střípkům léta snáším lépe dlouhou zimu. Fotím, kreslím, tvořím.

Tvořím, mám více času na sebe.

Jsem v sobě pěkně uhnízděná, líbí se mi tam. V těchto chvílích blaha pak bořím ruce do keramické hlíny a užívám si relax o to víc, čím špinavější jsou mé ruce.

Jsem naštvaná, nic mi nejde, nejraději bych strčila hlavu do písku. V těchto chvílích zase bořím ruce do keramické hlíny. Je to ona, která vstřebá m= chmury a já zase mohu mhouřit oči a hledat zapadající slunce.

Je mi dobře.

Učím tvořit

Tvořením jsem posedlá, a tak se pokouším předávat to dál. Tvoření je léčivé, přátelské, veselé.

Kde? http://www.kurzyuzuzy.cz/kurzy-pro-seniory/

Zápis do artklubu je v plném proudu.

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Drahomíra Stínilová
Také ráda tvořím, ale při mém důchodu si vybírám U3V, kde to není tak finančně náročné.
Věra Ježková
Hezké vyznání létu. Já si ho chystám pro podzim. Nejsem výtvarně nadaná. Škoda, takové tvoření by se mi líbilo. Tvořím psaním. A také mi to dělá radost.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.