Poznáte tento kostel?
Foto: autorka

Poznáte tento kostel?

21. 8. 2017

Dnešní hádanka bude hračkou, proto budu stručná:

Tento bílou barvou zářící kostel s červenou střechou a hranolovitou věží tvoří dominantu náměstí jednoho menšího města, které však svými slavnými rodáky může směle konkurovat městům mnohem větším. Každoročně se tu konají i slavnosti chřestu. Už víte?

Fotohádanky
Hodnocení:
(4.8 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Čípová
Vím, kde se nachází tato kulturní památka.
Alena Vávrová
Pro milovnici chřestu od Mácháče trochu z ruky, ale Evka to má blízko, že jo? Uhodla i díky Milušce, to "V" jsem také řešila.
Eva Balúchová
Jasně,že poznám.A na chřestové slavnosti ráda chodím.
Zuzana Pivcová
Také jsem to našla. Kde jsou u nás všude slavnosti chřestu, jsem nevěděla.
Miluše Hasenohrlová
Našla.Pomohl chřest :-)
Jitka Hašková
Našla rychle. Pomohla fotka.
Naděžda Špásová
Díky nápovědě jsem to našla. S jedním slavným rodákem jsem pracovala. Občas s ním byla i legrace. Chřest zrovna nemusím.
ivana kosťunová
Poznala, a kdybych uvedla jen jednoho slavného rodáka, nebylo by co hádat.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...