Vnitroblok
Foto: autorka

Vnitroblok

26. 8. 2017

Dobrý den, 

také jste nedávno zaznamenali v televizi a novinách informace o vnitroblocích? Zašla jsem se podívat do toho v Holešovicích. Byla jsem tam již v devět hodin ráno, takže uvnitř byl jen personál. Prostředí bych charakterizovala jako alternativní a přívětivé. Prostor má svoji zvláštní atmosféru. Jen hudba byla na můj vkus příliš hlasitá. Myslím, že zejména mladí lidé se zde mohou cítit velmi dobře. Mohou si posedět u baru a stolků, začíst se do knížky, dát si něco dobrého k jídlu nebo k pití a přitom pozorovat vše kolem sebe. Protože je na co se dívat.

Součástí vnitrobloku je i taneční studio, kde probíhají taneční lekce a řada dalších aktivit, nebo slouží jako fotoateliér. Milovníci dokumentů a filmů mohou navštívit PidiKino, které jich pojme 20- 25.

Chcete-li, nahlédněte se mnou dovnitř.

kultura
Hodnocení:
(5 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Ilona Erika Kolář
Vůbec jsem netušila, že něco takového existuje.
Věra Ježková
Mám radost, že se vám fotky líbí.
Blanka Macháčková
Krásné fotky toho krásného co je uvnitř. Asi si tam půjdu posedět a pokoukat.
Naděžda Špásová
Tak tohle slyším poprvé. Pro někoho to může být zajímavé.
Zuzana Pivcová
O vnitrobloku v blízkosti holešovické tržnice vím, dokonce jsem jednou měla pozvání na nějakou tamní akci, ale pak mi do toho něco přišlo. Osobně jsem tam tedy ještě nebyla. Takové využití prostoru se mi líbí, a myslím, že mladé generaci ještě daleko víc. Díky za informaci.
Elena Valeriánová
O tomto jsem nikdy neslyšela, ale je to zajímavé. To by se mi líbilo, alespoň nakouknout. Díky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.