Vlastně všechno
ilustrační foto: pixabay.com

Vlastně všechno

14. 9. 2017

Jsi jako jehla
pod kůží
a záhon trnů
bez růží,
jsi jako
šedý mrak
a zamlžený zrak.

Jsi jako vlna
mazlivá
a píseň, co se
nezpívá,
jsi pro mě
kluk i chlap,
mé z deště pod okap.

Jsi vlastně všechno,
to i to,
co je i ve mně
ukryto,
jsi láska,
jež se ptá,
co čas mi pošeptá.

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Olga Štolbová
Jako pokaždé, zase žasnu. Díky Zuzko...*****
Zdenka Jírová
Jako vždy - *****
Elena Valeriánová
+++++
VANDA Blaškovič
Jako utrhávání lístků kopretiny: má mne rád, nemá mne rád?
Lubomír Müller
Romantický písňový text. Průhlednější obláček autorčiny poetické duše. Zuzko, pěkné, jako malý lístek do památníku...
Věra Ježková
Ein bisschen Freundschaft ist mir mehr wert, als die Bewunderung der ganzen Welt. Otto Graf von Bismarck
Jiří Libánský
Zase jedna mimořádně povedená. Ten záhon trnů bez růží je dokonale emotivní v té prosté názornosti. Vůbec i ta jednoduchost verše vše zvýrazňuje. Může Ti někdy básnicky dojít dech, Ty studnice krásné poezie naše bezedná?
Marie Seitlová
Opět krásná báseň a já mohu dát jen 5 *.
Libuše Křapová
Už se delší čas k Zuzčiným básničkám nevyjadřuji, protože mi chybí slova, pouze přidávám hvězdičky. Jsou prostě jedinečné, nádherné, chytají za srdce. Rozumím jim.
Lenka Hudečková
nádhera Zuzo!!! ***********************

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...