Známe všechny vítěze fotosoutěže "Obrázky léta"
Snímek Vladímíra Kemra patřil k těm, které nesplnily pravidla soutěže

Známe všechny vítěze fotosoutěže "Obrázky léta"

26. 9. 2017

A už je zase jedno léto za námi. Tentokrát odešlo hodně brzy, sychravý podzim nastoupil se vší parádou. Ale o počasí tento článek není. S létem skončila i naše fotosoutěž "Obrázky léta" a tady je její hodnocení.

Do soutěže vložili čtenáři celkem 214 fotografií, ovšem hned 79 z nich, tedy zhruba třetina, bylo neplatných. Bohužel, zejména noví soutěžící si nepřečetli řádně pravidla soutěže, podle kterých bylo podmínkou uvést u snímků místo a termín jejich pořízení. Mnoho soutěžících se díky tomu připravilo o výhru, a tak se rozhodovalo mezi těmi čtenáři, kteří fotosoutěž znají již delší dobu.

A jak to tedy dopadlo? O ceny - velkokapacitní flashdisky - se podělí tito soutěžící:

 

Lubomír Měkota.JPG

 Lubomír Měkota: Sázava

 Krásný záběr klidné Sázavy, pořízený dle slov autora, přímo z lodičky.

 

Marta Nosková - Loučení.jpg

 Marta Nosková - Loučení

 Opravdu dojemné loučení - oči dívky i psa vyjadřují vše...

 

Libuše Heulerová - Jen si mě utrhni a ochutnej.jpg

Libuše Heulerová - Jen si mě utrhni a ochutnej

Ano, k létu patří i plody ovoce a tento záběr se rozhodně povedl.

Tyto tři vítězné snímky vybrala redakce. K ním přibyly další dvě fotografie, které označili jako nejlepší sami soutěžící. Nejvíce hlasů získaly snímky Aleny Tollarové s názvem Podřipská sluníčka a Anny Čípové s názvem V peříčku. Tady jsou:

 

Podřipská sluníčka.jpg

Alena Tollarová - Podřipská sluníčka

 

V peříčku.jpg

Anna Čípová - V peříčku

 

Děkujeme všem soutěžícím za to, že jsme po celé léto mohli sledovat krásné záběry, a samozřejmě gratulujeme vítězům!

 

Soutěž pro nováčky končí za týden
Připomínáme také novým čtenářům magazínu i60, že již za týden končí soutěž o tablet Lenovo. Ten získá vítěz nejzajímavějšího příspěvku nově přihlášených čtenářů, kteří na i60 dosud nepublikovali. Více informací o této soutěži a její pravidla najdete na tomto místě.

 

soutěž
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Čípová
Děkuji za hlasy pro moji fotografii. Ali T., gratuluji.
Elena Valeriánová
Gratuluji Aleně i Aničce. Byla to těžká volba.
Zuzana Pivcová
Dodatečně alespoň všem pogratuluji, když už jsem se nemohla účastnit výběru.
Alena Tollarová
Překvapilo mě, jak málo soutěžících se zúčastnilo výběru dalších vítězných fotografií. A mám velkou radost, že se vám líbí veselá Podřipská sluníčka. Děkuji. A gratuluji i Aničce a jejímu peříčku.
Eva Krausová
Gratulace vítězům. Sice jsem dosud nepochopila, proč tolik soutěžících bylo vyřazeno až po delší době, ale zde se mi nejvíce líbí snímek Loučení od M.Noskové
Eva Mužíková
Grtulace všem výhercům, určitě to bylo těžké vybírání z tolika krásných fotek.
Jana Šenbergerová
Všem vítězům blahopřeji a těším se na nový kalendář.
Libuše Křapová
Gratuluji vítězům :-) Soutěže jsem se sama neúčastnila, nemůžu tedy vybírat. Ale jsem zvědavá, kdo budou ti další :-)
Marie Ženatová
Gratuluji všem vítězům...
Helenka Vambleki
Gratuluji fotografům, to bude krásný kalendář!!!!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...