Poznáte tento kostel?
FOTO: autorka

Poznáte tento kostel?

21. 10. 2017

Dva prakticky stejné kostely v empírovém slohu, budované současně ve dvou stejně starých městech. Další slova jsou zbytečná ...

Fotohádanky
Hodnocení:
(5 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Hašková
Ono mně spletlo, že jsou na fotkách oba kostely a já to považovala za fotky jednoho kostela.. Jeden bílý a druhý žlutý, vrata jsou stejná a u bílého chybí fontána. Ten bílý jsem nenašla a hledat ho nebudu.
Zuzana Pivcová
Díky archivu a dokumentaci k starému opevnění jsem to našla.
Jitka Hašková
Není to tak, jsem napsala, obě fotky jsou zepředu, ale ta bílá je zřejmě po nějaké opravě a nápis na čelní straně nebyl zachován, na žluté je trochu jiný. Zřejmě je žlutá barva kostela starší a je na webu.
Jitka Hašková
Našla jsem, spletla podoba kostela zepředu - na obrázku bílá, zezadu žlutá. Našla jsem ten kostel žlutý a neuvědomila si, že ta jedna z těch fotek je z jiné doby.
Anna Čípová
Našla snadno, pomohl letopočet.
Alena Vávrová
Jupíí! Částečně poznala, částečně uhodla a ověřila - pomohla i nápověda a šla jsem najisto.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.