Procházka Průhonickým parkem
ilustrační foto: pixabay.com

Procházka Průhonickým parkem

20. 10. 2017

Zvu pražské i blízkopražské íčkaře na úžasnou procházku

barevným Průhonickým parkem ve čtvrtek 26.října 2017.

Metrem C z Hl.nádraží 9.22, 9.36, 9.52 do stanice Opatov,

tam bus 363 a 385, čekání 3 - 5 minut

Průhonice 10.01, 10.15, 10.31

Zpáteční odjezd z Průhonic 15.07, 15.16, 15.19

V Průhonicích možno poobědvat nebo jen posedět, času bude dost.

Prosím, napište do komentářů, kdo má zájem a který čas bude nejvíce vyhovovat.

                                                                               Ahoj a těším se, Olina♥

 

 

 

 

Hodnocení:
(5 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dagmar Bartušková
Holky, myslím na vás! Budete mít krásně. Užijte si to. Příště určitě nevynechám.
Alena Tollarová
Pojedu rovnou na Opatov.
Hana Čadová
Děvčata, bohužel na vycházku Průhonickým parkem nemohu přijít, protože hola, hola práce volá! Určitě bych šla do Průh. parku než návštěva Alt. centra v Průhonicích! Vycházku si hezky užívejte!
Věra Ježková
Sejdu se s vámi na Opatově u autobusů. Na viděnou zítra. :-)
Olga Štolbová
Ahoj, ano jede se, sraz na Hl. nádraží u vchodu do metra C směr Háje, od 9.00 do 9.15. Odjezd 9.22, mám slíbené sluníčko, tak přijďte, těším se. ♥
Alena Tollarová
Tak jak? Jede se? V kolik hodin a kde je sraz?
Věra Ježková
Přijela bych z Vltavské rovnou na Opatov a šla k příslušným autobusům. Má být hezky. Už jsem se začala těšit.
Olga Štolbová
Ahoj, děkuji za příspěvky a upřesňuji. Můžeme se sejít na Hl.nádraží, odjezd 9.22, nebo ve stanici Opatov. Moc se těším a věřím, že bude krásně. Zatím to vypadá, že budeme čtyři - Dana, Věra, Zuzka a já. Kde je Lidmilka, Ála roudnická, Ája a Jíťa C.? Holky moje zlatý, jdu vám volat. moc mi chybíte. ♥
Elena Valeriánová
Krásnou procházku vám přeji a prosím foťte, ať z procházky máme radost i my ostatní, co jsme trochu z ruky.
Helenka Vambleki
Olinko, popřeji Tobě a všem, kdo se s tebou vydají, ať se vám procházka vydaří. Já mám v ten den slavnostní imatrikulaci, protože opět začínám studovat :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.