Modelkou na jeden den
Foto: archiv autorky

Modelkou na jeden den

9. 11. 2017

Dnes jenom krátce.

Nejsem žádná herečka či uznávaná modelka, jen obyčejná žena, která odběhla od plotny či ze zahrady od práce a  pokusila se o nemožné.

Štěstí se na mne usmálo a vyšlo to.

Fotka na hlavní stránce není retušovaná, fotila mne Slovenka u kafe.

Soutěžit se dá v každém věku, pokud tam není věk omezen. Právě o mně vyšel Mohelnický zpravodaj, tak se o to chci s vámi na íčku podělit, než manažerka pošle její fota a přijdou mi další profesionální fotografie z Estonska.

S přáním hezkých podzimních dnů  Alena

 

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 22 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Várošová
Děkuji všem děvčatům i chlapcům za milé komentáře a blahopřání.Ano Ivano,fotka je z Tallinnu z profesionálního líčení.Lenko nemá co vyjít,krátký článek je dole u Fotogalerii,jen na něj klepnout.Pro ty,které to bude zajímat a těší se na mou reportáž,tak během příštího týdne zveřejním článek o Tallinnu s fotkami,které jsem nafotila já.Hezký večer všem příznivům módy.
Věra Lišková
Gratuluji k vítězství, sluší Vám.
Helena Votíková
Alenko blahopřeji, titulní fotka je moc pěkná. Těším se na povídání a fotky z Estonska.
Marie Seitlová
Blahopřeji k úspěchu a moc Ti to sluší.
Alena Vávrová
Blahopřeji, Alenko!!
Libor Farský
Když se taková kočka umí i hezky usmát, je to jasné. Blahopřeji a fandím Ti, Alenko, do dalších soutěží.
Eliška Murasová
Opravdu Vám to sekne!
Marie Ženatová
I já posílám velikou gratulaci k úspěchu...
Lenka Hudečková
Alenko, moc Ti to sluší, budu se těšit na článek v Mohelnických novinách :-)
Hana Rypáčková
Blahopřeji k úspěchu. Jsi kráska.....

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.