Najdeš tento kostel?
FOTO: autorka

Najdeš tento kostel?

11. 11. 2017

Kostel leží v malém městě, které proslavila kamenicko-sochařská škola a také jedna moc dobrá sladkost. Byl postaven na kopci v části města pojmenované po stejném světci, jemuž byl kostel zasvěcen. Myslím, že nápověda je dostatečná, další informace najdeš při prohlídce galerie.

Fotohádanky
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Tollarová
Dneska je to velmi lehké, věděla jsem po přečtení prvního řádku.
Zuzana Pivcová
Město znám díky tomu, že tam kdysi žili moji vzdálení příbuzní, a také kvůli tomu, že tamní jeden sochař zhotovil bustu hraběte Strozziho, která stojí v parku před Invalidovnou, kde byl dříve vojenský archiv.
Jitka Hašková
Našla jsem to až pak jsem si přečetla, že to již dole napsal pan Pomikálek, který je zřejmě nový a neví, že je zvykem nechat hádat i další.
Alena Vávrová
Poznala podle novorenes. hřbit. brány, jjíž podobu znám. Město znám, ale tuto lokalitu nikoliv.
Anna Čípová
Kostel je zasvěcen biskupovi z Hildesheimu , který byl patronem řádu benediktinů. Bezvadné nápovědy,
Věra Lišková
Opakovat si zeměpis a poznávat nová místa, která bych sama nehledala, mi moc baví.
Helena Votíková
Tu sladkost jsem jako dítě měla moc ráda. Teď se mi zdá nějaká jiná... Město znám, ale u kostela jsem tu nikdy nebyla. Děkuji za ukázku.
Jiří Pomikálek
Hořice v Podkrkonoší
ivana kosťunová
Dnes je to lehké - obojí je velmi známé, takže i já jsem měla šanci uhodnout.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.