Přijďte na přednášku o léčivém bahnu
FOTO: Delfin travel

Přijďte na přednášku o léčivém bahnu

10. 11. 2017

Vážení čtenáři, srdečně vás zveme na přednášku o léčivém bahnu!

 

 

 

Trápí vás bolavé klouby, svaly, lupénka, ekzémy či alergie?

Přijďte na přednášku o léčivém bahnu z laguny Mar Menor.

O jeho účincích na lidské zdraví vám přijede povídat odbornice na toto téma, paní MUDr. PhDr. Carla Morer Liñan ze Španělska.

 

 

KDY: 21. 11. 2017 od 19 hod.
KDE: Institut Cervantes, Na Rybníčku 536/6, Praha 2

  

Léčivé bahno si můžete i sami vyzkoušet.

 

 

  

Vstupné zdarma na základě rezervace.

Počet míst omezen. 

 

Více informací o léčebných procedurách

 

Těšíme se na vás.

Cestovní kancelář Delfín travel a Exelente.cz

cestování zdraví
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marcela Jančíková
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda má někdo osobní zkušenosti se SOS přívěskem pro seniory (tlačítko, když je špatně a nebo když upadnete samo vyšle signál). Jedná se mi o firmu, která toto nabízí, cenu a služby. Narazila jsem na firmu, kde je cena 2000,-Kč za přívěsek a měsíční služba 400 a více. Víte někdo o něčem lepším cena, služba. Děkuji
Eva Balúchová
Ráda bych bahno vyzkoušela.I když je Praha blíž jak Španělsko,bohužel,pro mě daleko.Třeba se to bude někomu hodit a předá nám informace.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...