Setkání v Kobylisích
Foto: archiv autorky

Setkání v Kobylisích

12. 11. 2017

V pátek 10.11. se nás sešlo 6 ve stanici metra v Kobylisích - dvě Hanky, Mirka, Olga, Karel a já. Lidmila jako sedmá za námi dorazila později do restaurace U Hofmanů. Bezvadně jsme si popovídali, byly jsme rády, že mezi nás zavítal i jeden muž. Trochu jsem fotila a přikládám několik momentek. Požádalli jsme také jednoho z hostů, aby nás vyfotil celou skupinu pohromadě. 

Hodnocení:
(5 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Libor Farský
Také z dálky fandím ...
Eva Mužíková
NO VIDA, DALŠÍ HEZKÉ SETKÁNÍ. Oblečení laděno do podzimních barev. Sluší vám to.
Hana Rypáčková
Fandím setkávání...Jen do toho...
Zuzana Pivcová
Je to taková pro mě trochu neznámá sestava, ale určitě dobrá a pohodová. Tento týden jsem měla hodně rozlítaný, z toho 2 dny mimo Prahu.
Marie Seitlová
Setkání bylo určitě príma, je vidět z fotek.
Dagmar Bartušková
Fotky skvělé a zábava určitě také. Ale nelituji, přijeli mladí a to jde vše stranou. Příště ráda přijdu.
Elena Valeriánová
I malé setkání je fajn , když je pro radost a potěchu z dobré společnosti. Díky za fotky.
Lidmila Nejedlá
Karel je tu jako růže mezi trním. Stavila jsem se cestou z práce, chvíli jsem to hledala. Příště zase na shledanou.
Alena Vávrová
Vaše hezké setkání mne moc potěšilo a dík za zprávu a fotky.
Naděžda Špásová
Je vidět, že se setkání vydařilo a to je dobře. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...