Veršovaná fotoreportáž 2: V šepotu větru
FOTO: autorka

Veršovaná fotoreportáž 2: V šepotu větru

18. 11. 2017

Podzim je období, kdy se buď pláče nad pošmourným počasím anebo jásá nad jeho barevností. Podzim má tisíce tváří, což dokládají i naše fotky na FOTU DNE.

Jesenický podzim bývá jedním z nejkrásnějších období, nostalgický ráno, když se na loukách převalují mlhy, rozjásány barvou, když zasvítí slunce. Miluji toulky barevnou přírodou, loukou plnou kapiček rosy a odkvétající krásy. Miluji i tu mlhu, miluji i jemný podzimní déšť.

Nesnáším lijáky, burácející vítr a smutek.

Tentokrát jsem si, z obecně známých důvodů, zvolila pro svou veršovanou fotoreportáž svoji vlastní básničku.

 

 

 

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Čípová
Nádherné souznění. Elenko, díky.
Lidmila Nejedlá
Jen člověk s citlivou duší se dokáže tak krásně vyjádřit.
Jitka Chodorová
Krásné Eleno.
Eliška Murasová
Krásné fotky ve společnosti slov, nebo naopak? dobře se doplňuji....
Marie Seitlová
Elen nádhera, uvědomuji si, jak je můj rodný kraj krásný. Děkuji Ti.
Libor Farský
♥♥♥♥♥ děkuji
Věra Ježková
Krásné.
Eva Mužíková
Elen, díky za krásnou chvilku. Opět jsi předvedla jak všestranný jsi talent,
Jana Šenbergerová
A zase krása. V Jeseníkách to ani nemůže být jinak. A když se spojí duše člověka s duchem přírody, pak všechno kolem jásá.
Alena Vávrová
Ano, vskutku nádhera! ♥

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...