Knižní šifra 2018
Foto: autorka

Knižní šifra 2018

23. 11. 2017

LUŠTÍTE?

Knižní šifra 2018

HODNĚ ŠTĚSTÍ V HLEDÁNÍ!

kultura
Hodnocení:
(5 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Zuzko, také blahopřeji. Jsi dobrá. Já na to nějak neměla čas a pak jsem zapomněla, ale asi o moc víc bych toho nenašla.
Dana Kolářová
Zuzano, blahopřeji. Počet není rozhodující, důležité je, jak píšeš, …taky mě to donutilo rozhlédnout se trochu po knihkupectvích…Jsem ráda, že ses bavila.
Zuzana Pivcová
Uf, tak jsem skončila a poznala nebo uhodla celkem 24 knih a zodpověděla 20 bonusových otázek. Ale z celkových 64 v obou kategoriích to nijak mimořádné není. U některých zdánlivě jednoduchých obrázků mi to vůbec nezapálilo. Ale bylo to fajn, Dano, díky. Taky mě to donutilo rozhlédnout se trochu po knihkupectvích.
Jana Šenbergerová
Už se mi povedlo odhalit deset knih a získat 8 bonusů. Ale je to fuška.
Zuzana Pivcová
Dano, tak jsem se do toho pustila. Něco jsem poznala a získala i nějaké bonusy. Ale moc slavné to není, raději to nezveřejním. S obrázky asi nemám moc fantazii. Ale líbí se mi to!
Jana Šenbergerová
Dík, Danuško. Mám čtyři a možná pět, až se odhalí další obrázky.
Dana Kolářová
Jani, blahopřeji k hádání!
Jana Šenbergerová
Povedlo se mi najít třetí knihu a získat další bonus. A to jsem žádnou z těch knih nečetla ani neviděla. Zatím hádám.
Libor Farský
Nemám šanci, nepamatuji si přesné názvy knih.
Jana Šenbergerová
Povedlo se mi najít dvě knihy a získat i dva bonusy. Vypadá to ale na labutí píseň.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.