Hledá se vetřelec II.
Foto: autor

Hledá se vetřelec II.

30. 11. 2017

Mezi tahle zvířata se vetřelo jedno, které mezi ně nepatří. Najdete je?

ČINČILA, DIKOBRAZ, KAPYBARA, KRÁLÍK, KRYSA, MORČE, OSMÁK, TARBÍK, VEVERKA

 

 

zábava
Hodnocení:
(5 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Josef Borecký
Já bysem s dovolením řek, že to bude ta kapibara prosím
Zuzana Pivcová
Tak jsem si to myslela správně. Tedy, spíš jsem si to správně našla. :-)
Jaroslav Kolín
Protože se sem do úterka nedostanu, řešení prozradím hned: Je to králík, který nepatří mezi hlodavce, ale mezi zajícovité. Křížovkáři si to občas pletou. Přeji pěkný víkend. P.S. Ty čuníky jsem fotil na Korsice.
Jaroslav Kolín
To zrzavé prasátko je jen ilustrace toho, co vše se může vetřít. Ale mám dojem, že správné řešení už tu je. :-)
Jana Šenbergerová
O té kryse si to myslím já, ale nevšimla jsem si, že je přihlášený Pavel. Tímto se mu omlouvám, že mu podsouvám své myšlenky :-) Podle barvy by to mohla být i kapybara, ale ...
Pavel Kopřiva
Mně vychází krysa. ta jediná by mohla mít ocásek, který se na obrázku podobá těm prasečím.
Dana Puchalská
Vypadá to na morče. Koukala jsem na to z více stran, hlavu jsem si málem vykroutila.Ale nic jiného mi to nepřipomíná.
Zuzana Pivcová
Já si tedy myslím, že ten jeden výtečník jinak "papá". To už jsem naznačila zkraje.
Libor Farský
Posledně jste, myslí, uvedl, že příště to již nebude vetřelec jen slovní, ale opravdový. Takže tomu zřejmě odpovídá to zvířátko hnědo-zrzavé. Možná má dlouhé uši jako králík. Já podle zadečku nepoznám ani svého psa.
Blanka Macháčková
Možná by se našlo více variant. Záleží na úhlu pohledu. Na obrázku je taky nějaký vetřelec s rezavým pozadím. :)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.