Šanson na text Z. Pivcové
Foto: autor

Šanson na text Z. Pivcové

30. 11. 2017

Pravděpodobně vás nepřekvapí, že vkládám další svou píseň na Zuzčin text. Vlastně na její báseň, kterou před několika dny zde uveřejnila. Zuzka nepíše písňové texty, i když já tvrdím opak. Ona se tomu brání, prý píše "jen" básně. Nicméně v jejich přehledné formě a melodičnosti slov je ukryt "písňový text". V básni "Co jsme spolu chtěli" jsem hned slyšel impresionistické barvy jemné melancholie a hudbu a la Claude Debussy. Píseň vznikla zajímavým způsobem - improvizací. Tak, jak je nahraná, ji už nikdy znovu nezahraji, pouze budu obměňovat základní harmonický postup. Ale snad to nevadí a bude se vám líbit i tak.

 

hudba
Hodnocení:
(5 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Puchalská
Dá se to nazvat i krasosmutněním. PARÁDA. Pouštěla jsem si to víckrát. GRATULACE. :-)
Hana Rypáčková
Jako vždy, nádherné.
Věra Ježková
Krásné. Děkuji a blahopřeji vám oběma.
Květa Chobotová
Nádherné, krásné, skvělé.......s úctou se skláním.....
Eva Mužíková
*********** slovy to říci neumím
Jiří Libánský
Skvělé. Sám bych to lépe nezazpíval. :-)
Libor Farský
Je to krásné, jen tak dál. Jste oba profíci!
Marie Doušová
Nádherné,melodické a texty úžasné.Paní Zuzance a Lumírovi přeji do další spolupráce ještě hodně takových upřímných a krásných písní.Moc mě to oslovilo. Dík!
Marie Seitlová
Opět nádherná píseň na Zuzky text. Jen tak dále, ***** *****
Jitka Hašková
Děkuji za krásnou píseň.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.