Optimistické vlnobití
FOTO: autor

Optimistické vlnobití

3. 12. 2017

Jak se tříští o skaliska,

stříbrným tónem chtíc snad houst,

syčí, pění, řve a píská

veselá masa vodních spoust.

 

Líné moře kolébání

zlehýnka si s plavcem hraje,

dovádivých vlnek hraní

nedohlédneš vůbec kraje.

 

Naše srdce blahem trnou,

jak se bujným smíchem plny

na břeh v rychlém sledu hrnou

optimistické vlny.

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Oldřich Čepelka
Hano, děkuji za komentář. Mám většinou verše smuté, anebo naopak tak rozpustilé, že by se to na jediný poslech možná ani nedocenilo. Pošlete mi mail na můj malery@tima-liberec.cz a já vám některé z dřívějška pošlu. O. Č.
Hana Švejnohová
Milé duše poetické!!!! Už více než dva měsíce vybírám vaše verše jako podklad pro další hudebně-poetické představení v našem divadelním studiu a jsem stále znovu mile překvapena vaší tvůrčí invencí !!!!!! Bez diskuse je královnou veršů Zuzka Pivcová, její tvorba je na samostatný večer, ale tímto vás vybízím ještě k větší píli, abych měla z čeho vybírat i od ostatních veršotepců... Nejčastější téma je samozřejmě láska, ale budu velmi vděčná i za jiná, veselá a neotřelá témata, aby byl výsledek mého snažení jak se patří pestrý!!! Měl by to být po dárku ke Dni matek vánoční dárek pro všechny zúčastněné "íčkaře"!!!!! Uzávěrka je zatím v nedohlednu - mám z minulých let málo zimních a vánočních příspěvků... :-)
Jana Šenbergerová
Hezké a hravé jako ty vlny.
Lidmila Nejedlá
Můj optimizmus jsi obohatil o optimistické vlny. Tak veselé vlnění!
Alena Vávrová
Jj, nemohla bych se ani vynadívat...díky!
Věra Ježková
Houst – spoust: paráda.
ivana kosťunová
Jó optimistické vlny- to je to co k životu potřebuji.
Zuzana Pivcová
Vlny jsou krásné, a optimistické zvláště. Díky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.