Fotoreportáž: První prosincová vycházka
Foto: autorka

Fotoreportáž: První prosincová vycházka

10. 12. 2017

Ve fotogalerii uvidíte, jak bylo v Rožnově pod Radhoštěm v pátek 1. prosince dopoledne.

Zvu vás na krátkou procházku.

procházka
Hodnocení:
(5 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Čípová
Lidičky, moc vám všem děkuji. Mám radost, že se fotografie líbí a u některých z vás dokonce vyvolaly i vzpomínky. Co víc si může fotograf přát. Ještě jednou děkuji.
Naděžda Špásová
Aničko, ač nemám ráda zimu, procházka to musela být krásná. Fotky jsou parádní.
Elena Valeriánová
Aničko, u toho jezírka jsem zavzpomínala na íčkové setkání u vás. Co udělá krásné světlo s fotkou je vidět na těch listech. U nás na sníh i světlo čekáme. Hezká procházka.
Alena Tollarová
Aničko, u jezírka jsem si hned vybavila lodičky, které jsme tam viděli. Líbí se mi všechny fotky. Inu, Beskydy. To já bych vás teda na procházku u nás 1. prosince nezvala.
Alena Vávrová
Rožnov je opravdu na Tvých fotkách krásný i v zimě. Ráda jsem se jejich prostřednictvím podívala na známá místa.
Marie Seitlová
Aničko, krásný zimní Rožnov.
Hana Rypáčková
Aničko, to je krása, tady je pořád holo...
Marie Ženatová
Aničko, díky za nádherné fotečky...
Blanka Macháčková
Moc hezká reportáž.
Věra Ježková
Krásné fotky. Díky za hezkou chvilku.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...