Podzimní tancování

Podzimní tancování

7. 9. 2012

V tu dobu ztrácí slunce síly,
hvozdy už hýří barvami,
co dělaj asi lesní víly,
když léto už je za námi?

Obtančí palouk šípkový,
vyvedou zbloudilé houbaře z lesů,
podzimní rána jim napoví,
že přijde brzy čas plesů!

Stromy si svléknou letní šat,
zaplatí listím nájem,
všichni se těšíme na návrat,
až přijde s příštím májem!

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Chodorová
Zuzko,bylo mě to divné,není to tvůj styl,zmizet beze slova,ale bylo krásné počasí,tak jsem si myslela,že jsi třeba narychlo jela do Týna,nebo jinam užít si krásného víkendu.Ale jsem ráda,že jsi se nám neztratila,všichni bychom tě hledali,vílo jedna pražská,fakt.
Jitka Chodorová
Pane Jiří,návrat jara a s ním těšení se na léto a vše,co s tím souvisí,jako slunce,láska,květiny a snad i ty víly.
Zuzana Pivcová
Chtěla jsem Ti už v pátek napsat, že jsem si někdy připadala být jednou z těch víl, které zaplatí za svou lásku k člověku, ale stála za to! Pak mi ale zde na Invalidovně odešel signál a pak jsem odešla já z práce a celý víkend jsem byla bez internetu, tak Ti to, Jituš, píšu až teď.
Jiří Libánský
Lesní víly mám rád. Jsou v lese i v těch největších mrazech. Jen vypadají úplně jinak, jinak tančí a mají jiný smích. Takový jiskřivě zvonivý, V létě se jejich smích podobá víc ptačímu zpěvu. Je to krásně náladová báseň. Na konci se všichni těšíme na návrat, ale nenapsala jste čeho. Naštěstí je v textu taková spousta věcí na které se můžeme na jaře těšit, že to ani moc nevadí. Třeba na slunce, na víly, na léto atd.
Růžena Antlová
to jste napsala moc hezky
Jarmila Peerová
To by mě taky zajímalo,co dělají lesní víly,když nastanou chladné dny....Dokuď je listí na stromech,tak to jde,ale máj je máj......Taky se budu těšit....

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.