Ohlédnutí
Foto: autorka

Ohlédnutí

2. 1. 2018

Nepíši si deník, k oživení vzpomínek mi slouží fotoarchiv. Jaký byl můj rok 2017? Pestrý a barevný. A to i díky íčku. Nevěříte, tak nakoukněte do fotogalerie.

Přeji všem radostný rok 2018 a fotografům dobré světlo.

fotogalerie
Hodnocení:
(5 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Čípová
Děkuji za slova chvály. Mám radost, že se má fotoreportáž líbí a možná se stala inspirací pro některé z vás. Přeji všem i sobě, aby letošní rok byl fotogenický. Tak dobré světlo, přátelé.
Dana Tomanová
Aničko, moc krásné fotky a dobrý nápad! Přeji Vám ještě hodně pěkných snímků spojených se samými pěknými zážitky.
Marie Ženatová
Aničko veliké díky za nádherné ohlednutí ve fotografiích...
Libor Farský
Krásné.
Alena Vávrová
Aničko, krásná retrospektiva tvého fotografického roku. Dík.
Marie Seitlová
Aničko, krásné ohlédnutí. Fotky jsou nádherné, ať se daří i v roce 2018.
Dagmar Bartušková
Ančí, super!
Lidmila Nejedlá
Aničko, krásná dokumentace, nemohu se vynadívat.
Eva Mužíková
Aničko, povedlo se, krásné fotky. na mnohé si vzpomínám, třeba ty focené z balónu..
Jana Šenbergerová
Aničko, ať do tvého fotoalba přibudou zase tak krásné zážitky a fotografie i v roce 2018.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.